Свеж
Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана Турска Пешкир За Плажа Пестемал

Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана Турска Пешкир За Плажа Пестемал

Присуството: Во магацинот
DEN 447.84

Оваа прекрасна алара автентична пестемална бања и пешкир за плажа е стручно изработена од 100% турски памук. Оваа мала тежина со еднобојна крпа има тенок дизајн со пруги и е извезена со еден иницијал по ваш избор. Совршени за бања, базен или плажа, овие абосрбентни крпи се произведуваат во нашата најсовремена вертикално интегрирана зелена фабрика Во Турција, која работи на 100% сончева енергија. Рачно се наѕираше со најдобриот 100% вистински турски Памук; Рачно врзани рабови на ресни; Извезени со монограм со една буква по ваш избор за дополнителен посебен допир; Разноврсната крпа е одлична за бања, плажа, базен, спа центар и може да се користи како ќебе за плажа, саронг, покривка за дневна столица, чаршав за пикник, шал и многу повеќе; Машина За Перење, Лесна, абосрбентна и брзо сушење; може да се тркала за лесно вклопување во Куфер или Торба За Плажа; издржлив и еколошки; Произведен со употреба на сончева енергија, произведена во турција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : она што може да ви го понуди е мека крпа за плажа поради неговиот мек материјал; и може да ви помогн

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер...

Плишани и топло, овој застрашувачки забавен дизајн на ајкула е сигурно да се истакне на секое патување в

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер...

Оваа прекрасна алара автентична пестемална бања и пешкир за плажа е стручно изработена од 100% турски пам

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Микрофибер Пешкир За Плажа Супер Лесен Шарен Пешкир За Капење Песочно Ќебе За Плажа Повеќенаменска Крп�

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода Со илјадници дизајни за избор, �

Ние вас овие крпи можат да ви помогнат да уживате во времето на плажа.Изработени од висококвалитетен ми�

Сега можете да бидете решавач на криминал на плажа, базен или двор со овој комплет пешкири за игри 3во1! Т�

Лесно се вклопуваат двајца возрасни кои лежат на ова ќебе на плажа.Идеален за крпа за плажа, јога мат, ѕи�

Оваа прекрасна алара автентична пестемална бања и пешкир за плажа е стручно изработена од 100% турски пам

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Микрофибер Пешкир За Плажа Супер Лесен Шарен Пешкир За Капење Песочно Ќебе За Плажа Повеќенаменска Крп�

Со комбинацијата на смели бои и стилски дизајни, оваа колекција на крпи од плажа е совршен избор за секо�

Направете го ова лето волшебно со Моето Мало Пони На Џеј Франко " Коњчиња На Плажа " Пешкир за Плажа Без р�

Опис на производотзошто го избирате ГДАК? Крпите за Плажа гДЕЈК се одличен избор за тропски одмор на пла

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Scroll