Свеж
Dell Inspiron Дома Бизнис Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 4TB SATA SSD, Wifi, USB 3.2, HDMI, Веб Камера, Победа Про)

Dell Inspiron Дома Бизнис Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 4TB SATA SSD, Wifi, USB 3.2, HDMI, Веб Камера, Победа Про)

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Dell Форма/Стил : Стандарден Процесор : 3-Ти Генерал AMD Ryzen 5 3450 U 2.10 GHz Процесор (до 3.5 GHz, 4mb Кеш, 4-Јадра, 8-Теми, )Меморија : 64 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : AMD Radeon Интегрирана Графика, Складирање : 4 TB SATA SSD (Солидна Состојба Диск)Оперативен Систем : Windows 11 Pro-64display : 15.6 Во Hd (1366x768) 60hz 16 : 9 TN дисплеј Поврзување : 802.11 ac Wifi, BLUETOOTH 5.0, Порти/Слотови : , 1 Usb 2.0, 1 HDMI, Sd Картичка Читач, БЕЗ ОПТИЧКИ Диск, Слушалки/микрофон комбо JACKINPUT/излез : 720p Hd Веб Камера, Црна, батерија : 65w Напојување, 3-Ќелија 41 Whr Батерија Други Карактеристики, БОЈА : јаглеродна црна ТЕЖИНА : 3,56 lbproduct Димензии (wxlxh) : 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ Од Michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО НАДГРАДЕНА од michaelelectronics2) Amd Ryzen 5 3450u 4-ЈАДРЕН ПРОЦЕСОР. АМД Радеон графика. 4ТБ САТА ССД. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 15.6 ВО HD (1366x768) Дисплеј. Виндоус 11 Про 64бит.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Врем�

Фиксирано во прекрасна песочна завршна урна, ова вештачко растение од алое е совршено парче декор за да

Однесете ја вашата игра на следното ниво со Бакуган Ултра! Имате моќ да ги натерате овие жестоки суштест

Машки Прекугранични Чевли За Одмор На Плажа И Сандали Во Летни Машки сандали 42 опис : Пол : Мажи...

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

Модни Жени Обични Еластични Лабави Панталони Директно Широки Панталони Панталони Карактеристики : На з

● Карактеристика : Лесен, фитил за влага, мек на кожата, ве одржува ладни и удобни орл канцеларија жените

Мека и пријатна, Удобноста На Ханес Мекото еко Паметно џогер потење ќе ја одржува тотално удобна во теко

Северно Од Ханивел Примаир Плус саранекс Обложена хауба За Склопување На Тивек со лигавче со удобна пок

Подигнете Го Секојдневието Со Епски Звук Уличните Пупки На Урбанкс Про Комбинираат Кристално Јасен Ква

Овој цврст крај на шипката за вратоврска е изграден за максимална апсорпција и издржливост на оптовару�

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Ние Нудиме 1 до 1 Онлајн Услуги Најстрога Контрола На Квалитетот �

Загрејте се во елегантен атлетски стил со Оваа Женска Голф Кошула со Долги Ракави од Бен Хоган...

Наследство Килим Колекција Традиционална Област Килими Колекцијата Наследство нуди голем избор на тра

Пакет од 4 ЗА УПЦ : 051141914848команда Средна Слика Висечките Ленти го прават украсувањето брзо и лесно...

Ја Сакам Мојата Јаја До Месечината и Назад Бебе Боди Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одлич

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Основни информации за престилка во градината : Материјал : Силно платно од 900д оксфорд, меко, дишете слоб�

Дизајниран имајќи ја предвид вашата следна голема авантура, Машката Пантолона Од Руно Од Бонобо е напра

Се што ви е потребно за одржување на вашиот кларинет Вклучува брис, маст од плута, четка за прашина, четк�

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

Чувствувајте се како да спиете на облак Со Цврстиот Сет На Навлаки За Јорган Со Мешавина Од Тенсел...

Женски Свилен Магла Контрола Врвот Чиста Пети Гаќи Црево Хулахопки, Свилен Чиста Нога, Контрола На Врво�

Опис : Пол : Унисекс, Возрасни, Жени, Мажи, Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Чев�

Клучни карактеристики КариераЗабрзување На Брзината Стривери и просперитетна, ова е КОМПЈУТЕР за вас...

Декмод Браун Метал Лист Ѕид Декор е уникатен додаток на вашиот стилски дом Максимизирајте го вашиот ѕид

Издувни Цевки Адаптери Супер Конкуренција ЈСвиткајте Цевки Супер Конкуренција Ј Свиткајте Цевка; Голе

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

Scroll