Свеж
Домашна деко ПВЦ Вратата за преклопување се вклопува 36 широка 80 висока бела боја

Домашна деко ПВЦ Вратата за преклопување се вклопува 36 широка 80 висока бела боја

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Вратата на деко 36 "x 80 " може да се користи за лесно трансформација и подобрување на вашиот простор за живеење. Оваа удобна бариера функционира како џебна врата и лесно може да се отстрани ако одлучите повторно да го отворите просторот. Вратата за преклопување во Деко Бела е идеална за изнајмување и станови каде можеби не сакате да се посветите на какви било постојани градежни проекти. Можете да ја персонализирате вашата врата за да одговара на вашиот декор за дома. Овие удобни пластични врати за преклопување ви даваат многу опции за украсување и приватност за вашиот дом. Стилските врати доаѓаат во класично бело што одговара на шема на бои. Добијте една или повеќе деко 36 "x 80 " преклопни врати за да го прилагодите вашиот простор за живеење. Домашна деко ПВЦ Вратата за преклопување се вклопува 36 „Широка x 80“ висока бела : деко бела врата за преклопување се вклопува отвори до 36 „широки. Користете 2 врати како двојна врата за да одговара на отвор до 72“. Deco вратата е комплетна со хардвер во 2 опции во боја. Модел #DECO3680 W. Добијте една или повеќе за да создадете поделби во вашиот дом. Може лесно да се отстрани ако се предомислите или сакате да го преместите на нова локација. Деко бела врата за преклопување одговара на најразлични стилови на украси за дома. Користете во ходниците за да создадете партиции во вашиот дом или стан. Персонализирајте го вашиот простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

СЕТОТ ВКЛУЧУВА : Плоча на вратата, дебелина 1 9 / 16 " ОблогиРамкаШаркиРачка за Премин Врата изработена од

DEN 3.33

Bifold 1lite замрзната стаклена врата со профил на шејкер е совршена комбинација на функционалност и естетик

Рамниот шејкер на Лувер / Лувер е совршена комбинација на функционалност и естетика Овој традиционален

Забавувајте нов изглед со оваа врата од кафулето во Пабот Еден пакет доаѓа со два панели и хардвер...

Оваа Millbrooke 36 "W x 84 " H Шеврон штала врата ќе привлече внимание во која било просторија Нашиот комплет за за

Снимени на готовиот капак, тие овозможуваат пристап во смалување завиткан брод без да се загрози издржл

Оукмонт Сребрена 36х80 преклопните врати се совршен избор за секоја просторија Изработени од енергетски

Елегантна колекција на тешки врати, во која волуметриските детали создаваат експресивен изглед за моде

Сите врата на тримлит доаѓаат како недовршено дрво зрно или примарни производи : висококвалитетен букв�

Филмски слој од висока класа што се нанесува на врвот на ламинираното дрво Направено во Италија Од друг�

Сартодори Европски врати на современ и традиционален дизајн Најдобар избор за спална соба, бања или пл�

Дизајниран за долго време на услуга Може да издржи секакви временски услови, без разлика на дожд или сја

Вратата на штала доаѓа како производ со голема побарувачка Покрај тоа, лизгачкиот простор долж wallидот е

Сетот вклучува : 2 плочи на врати ; песна ; сет на пивот ; Пивот загради; Конвергирачки панел Алигер;...

Елегантна колекција на тешки врати, во која волуметриските детали создаваат експресивен изглед за моде

Scroll