Свеж
Дорман 566 - Предна Серпентина Пролет За Специфични Модели На Форд, Избери Црно Вклопување: 1980 - ФОРД Ф150, 1980 - Форд Ф250

Дорман 566 - Предна Серпентина Пролет За Специфични Модели На Форд, Избери Црно Вклопување: 1980 - ФОРД Ф150, 1980 - Форд Ф250

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Оваа пружина на серпентина е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена-се вклопува и изведува како оригиналната пружина на опремата на одредени возила. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Форд Е-100 Еконолин Клуб Вагон : 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983 Форд Е-100 Еконолин : 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983 Форд Е-150 Еконолин Клуб Вагон : 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991 Форд Е-150 Еконолин : 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988 форд-150 : 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 Форд Ф150 : 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 Форд Ф-200 : 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991форд Ф200 : 1986, 1987, 1988, 1989, 1990 Форд Ф-250 : 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 форд-350 : 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 Форд Ф350 : 1986, 1987, 1988.

Детални спецификации

Додатоци на производи

RACELINE ЧУДОВИШТЕ RT 17 X8, 5 ПРАЗНО 0 ET ЦРНА МАШИНСКИ ЛИЦЕ ТРКАЛО RACELINE ЧУДОВИШТЕ RT 17 X8, 5 ПРАЗНО 0 ET ЦРНА МАШИНСКИ

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро О�

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

ШАРМАНТНАТА ПРИВЛЕЧНОСТ НА СТАЈЛИНГОТ НА ВИКЕНДИЦАТА ЈА ИСПОЛНУВА ТРЕНДОВСКАТА ЗАВРШНИЦА ВО НАШИОТ ДН

Опис : Вештачкиот цвет може да донесе свежо чувство во вашиот дом поради неговата реална и жива површин�

Се чувствуваат како вистински научник со овој дома кристално растечки комплет лабораторија! Откритиет�

Овој цврст крај на шипката за вратоврска е изграден за максимална апсорпција и издржливост на оптовару�

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки Челикот ја задоволува побарувачката за урбан, индустри

Шик кабинети монтирани на ѕид како овој прават вашата бања да се чувствува попространа и воздушна...

Северно Од Ханивел Примаир Плус саранекс Обложена хауба За Склопување На Тивек со лигавче со удобна пок

Нагласете го изгледот на вашата омилена славина за бања со една дупка со оваа елегантна плоча на палуба�

Дизајниран имајќи ја предвид вашата следна голема авантура, Машката Пантолона Од Руно Од Бонобо е напра

Koss KPH5 е пренослив стереофон кој Обезбедува целосен Звук на Koss Обезбедувајќи одлични звучни перформанси

Вентилите за контрола на јачината на звукот се специјално изградени за да ви обезбедат соодветна колич�

Сензор за температура На Течноста за Ладење На моторот Сензор За Температура На Течноста За Ладење На м�

Овој шаховски сет со големина на турнир доаѓа во комплет со шаховска табла, шахисти и патна платнена тор

Scroll