Свеж
Сони ЗВ-Дигитална Камера + 64гб Мемориска Картичка + Фото Софтвер + Батерија + Повеќе

Сони ЗВ-Дигитална Камера + 64гб Мемориска Картичка + Фото Софтвер + Батерија + Повеќе

Присуството: Во магацинот
DEN 12719.20

Блогерите и инфлуенсерите се радуваат, Sony ZV-1 е наменски изградена компактна камера која ги спојува докажаните можности за сликање на платформата RX100-серија со ажуриран физички дизајн за поефикасно создавање содржина.Производителот Вклучуваше Предмети : Сони ЗВ-1 Дигитална Камера (Црна)Сони НП-БХ1/М8 Полнење Литиум-Јонски Батерии (3.6 V, 1240m Ah)Микро-USB Cablewind Screenwind Screenwind Adparterbundle Ставки Вклучуваат : 1 x Sony ZV-1 Дигитална Камера (Црна)1 x Sandisk Обезбеден Дигитален 64gb Екстремна ПРО Мемориска Картичка1 x Corel Фото Софтвер со photomirage, AFTERSHOT, Сликар Најважен, Paintshop PRO, И Видео studio1 X Замена Np-Bx1 Батерија1 X Мемориска Картичка Читач1 X Led light1 x micro hdmi кабел1 X Мека Средна Камера И Видео Случај Торба 1 X Полнач np-Bx11 x 12 Инчен Флексибилен Статив1 X Мемориска Картичка Паричник1 X КОМПЛЕТ ЗА Чистење Пакет Вклучува : 1 X Sony Zv-1 Дигитален камера (Црна), 1 X SANDISK Обезбедени Дигитални 64gb ЕКСТРЕМНИ ПРО мемориска Картичка, 1 X Corel Фото Софтвер Со Photomirage, Aftershot, Сликар најважен, paintshop Pro, и видео СТУДИО, 1 X Замена Np-Bx1 Батерија, 1 X мемориска картичка Читач, 1 X led светло, 1 X Микро hdmi Кабел, 1 X Мека Средна Камера И Видео СЛУЧАЈ Торба, 1 X Полнач Np-Bx1, 1 x 12 Инчен Флексибилен статив, 1 X Паричник За Мемориска Картичка, 1 X КОМПЛЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ. НАПРАВЕНО ЗА КРЕАТОРИ НА СОДРЖИНИ и ВЛОГЕРИ : Блогерите и инфлуенсерите се радуваат, Sony ZV-1 е наменски изградена компактна камера која ги спојува докажаните можности за сликање на платформата RX100-серија со ажуриран физички дизајн за поефикасно создавање содржина. ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕН : Со страничен екран на допир од 3,0 инчи и насочен микрофон со 3 капсули кои се совршени за снимање пред лицето, ЗВ-1, исто така, се грижи за оваа толпа Со Поставката За Изложба На Производот, функцијата За Дефокусирање Во Позадина, Ефектот На Мека Кожа И Приоритетната Авто-Изложеност На Лицето. РАЗНОВИДЕН : И Покрај неговиот елегантен и лесен дизајн, ЗВ-1 се карактеризира и со големиот десен зафат кој е идеален за снимање со една рака заедно со предна ламба, поголемо КОПЧЕ РЕЦ на горната плоча и Чевли со Повеќе Интерфејси за прицврстување додатоци. Импресивен зејс 24-70мм-еквивалентен стандарден објектив за зумирање, со светол опсег на максимална решетка f/1,8-2,8, исто така е прикажан и, одговара на снимање при одење, Активна Стабилизација На сликата Со Стабилна Слика. ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 20.1 MP 1" Exmor RS BSI Cmos Сензор, ZEISS 24-70mm-Еквив. f/1.8-2.8 Објектив, UHD 4k30p Видео w/ HLG & S-Log3/2 Гама, 3.0" Странично Превртување НА ЕКРАН НА Допир LCD, Следење Во Реално Време И Eie AF, Дефокус Во Позадина И Приоритет На Лице AE, Bionz X Процесор За Слика И Преден КРАЈ LSI, Насочен 3-Капсула Mic И Mic Приклучок, Чевли Со Повеќе Интерфејси, Вграден ФИЛТЕР ЗА РЕКЛАМИ, Изложба На Производи поставување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Канон Пауершот Н100 Клучни Карактеристики и Придобивки на дигиталната камера : Претворете ги сликите во

Компактниот И лесен Fujifilm XT20 доаѓа со ажуриран сензор и процесор, преработен AF алгоритам и ЛЦДмонитор со

*Ова Е Слика На ЈЈИ Целосно Обложена Внатрешност; Рачка За Носење Со Обложување; Внатрешен Мрежен Џеб; Пр

Комплетот Вклучува : Fujifilm XT30 II Камера Без Огледало СО XC 1545mm OIS PZ Леќа (Црна) San Disk 128gb Екстремен ПРО 170 MB / Sultim

Пакетот За Заштеда На тристатекамера Вклучува : Дигитална Камера Кодак ПИКСПРО АЗ405 (Бела) Професионале

Совршен за влогери, sony ZVE10 спарува голем сензор APSC и разноврсност без огледала со специјализиран сет на �

ОпискарактеристикиБоја : Црна. Големина : 11, 30Х11, 20Х8, 40см / 4, 44Х4, 40Х3, 30 инчи. Материјал : Пластика. Батерија

Забавно, фанки и шарени, дигиталната камера J10 Со Сајберснимка го олеснува снимањето и споделувањето сл�

Ефективни пиксели 16,05 милиони пиксели Елемент за сликање 1 / 2.3инчен Големина на екранот 3 инчи ВариАго

Составен од разновиден сет на можности за сликање заедно со поддршка за поврзан работен тек, Еос Ребел Т

Страста и перформансите одат рака под рака со нашата дигитална камера КОДАК ПИКСПРО АЗ425 од Колекцијата

Scroll