Свеж
HORSFORTH 24 24 плочка за тепих во запалено железо

HORSFORTH 24 24 плочка за тепих во запалено железо

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Тепих плочката на Коњифорт на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор. Исклучително е лесно да се инсталира, чисти и одржува. Најлон е, сите дизајни на јамка издржат тежок сообраќај и има 18 24 "x 24" плочки по картон. Овозможува повеќе опции за дизајн и боја за да работите со вашиот декор. Плочките за теписи во Мохавк обезбедуваат удобност под нога и помагаат во контролата на звукот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Облечете ги вашите подови со овој глобален шик душек Класичниот дизајн на црно бела везда на Мат е соврш

Плочката на тепихот на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучително е лесно

Плочката за тепих на Beestn на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор...

Beе бидете подготвени да ја намалите Diem кога ќе излезете од кревет и ќе ги потонете прстите во оваа прија�

Плочката за тепих на Белистер на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор...

Плочката за тепих на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучително е лесно д�

Нантукет е вид на место каде што животот се движи малку побавно Тоа е удобно место каде што можете да се �

Плочката за тепих на Cairngorms на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучително �

Тепих плочката на Коњифорт на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучително

Плочката за тепих на Вејкфилд на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучител

Колекцијата Вотсон нуди комерцијални плочки од 24 ”x 24”, плочки за тепих на јамка Овие плочки се издржли�

Scroll