Свеж
Обновено apple iPad Pro 32gb Простор Сива Мобилна MLPW2LL А

Обновено apple iPad Pro 32gb Простор Сива Мобилна MLPW2LL А

Присуството: Во магацинот
DEN 2399.84

*Оваа ставка Е РЕНОВИРАНА. 9,7-инчниот i Pad Pro обезбедува невидена комбинација на преносливост и перформанси. Со само 6,1 мм тенок и тежок помалку од една фунта, i Pad Pro го прикажува најсветлиот, најнапредниот Дисплеј на Мрежницата досега Со Вистински тон, напредни сензори кои го прилагодуваат дисплејот на вашата околина за уште поудобно гледање. Има моќен а9х чип со 64-битна десктоп-класа архитектура, четири звучници аудио, напреден вид и Face Time HD камери, сензор За ОТПЕЧАТОЦИ Од допир, ултра-брз Wi-Fi И LTE Напредно поврзување и до 10 часа траење на батеријата. Кога ќе го додадете Моливчето Со јаболка со неговата прецизност совршена за пиксели и неверојатно тенка Паметна Тастатура, i Pad Pro станува уште поразновиден. Реновиран apple i Pad Pro (9.7") 32gb Простор Сива Мобилна MLPW2 LL/A овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Apple i Pad Pro 9.7 32 GB Розово Злато (Wi Fi) Користени Б ние имаме за цел да ви покажеме точни информации за производ

Оваа ставка Е Реновирана Искусете го следното ниво на крајна со сребреното Јаболко 11" i Pad Pro, кој има перф

Оваа ставка Е Реновирана Со воведувањето на 10.5" i Pad Pro, Apple им обезбедува НА корисниците 64gb складирање и 10.

Ова е новиот i Pad Pro Има најнапреден мобилен дисплеј во светот Има про камери кои можат да ја трансформира

9,7инчниот i Pad Pro обезбедува невидена комбинација на преносливост и перформанси Со само 6,1 мм тенок и тежо

*Оваа ставка Е РЕНОВИРАНА 9,7инчниот i Pad Pro обезбедува невидена комбинација на преносливост и перформанс�

Apple 11инчен i Pad Pro (2021) Wifi + Мобилен 512 GBSilver i Pad Pro го прикажува моќниот чип Apple M1 со перформанси на следното ни

i Pad Pro е повеќе од следната генерација на i Pad, тоа е бескомпромисна визија за персонални компјутери за со�

Scroll