Свеж
Прикриена Оклопна Тврда Преклопна Покривка За Кревет за Кревет тоно избери: 2014-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2014 - ГМЦ СИЕРА

Прикриена Оклопна Тврда Преклопна Покривка За Кревет за Кревет тоно избери: 2014-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2014 - ГМЦ СИЕРА

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Прикриениот Оклопен Флекс е тврд преклопен тоне капак изграден од алуминиумски панели од типот на авиони. Високо издржлива, мат црна линија-Х завршница нуди супериорна заштита од гребнатини, додека нуди ОТПОРНОСТ НА УВ. Оклопниот Флекс користи ГУМЕНИ заптивки И шарки ЕПДМ, така што обезбедува максимална отпорност од дожд и остатоци. Шините тоне исто така помагаат во ова со канализирање на вишокот вода низ обезбедените одводни цевки, помагајќи да се заштити вашиот товар од елементите. Прикриениот Оклопен Флекс има едноставна инсталација без дупчење поради дизајнот на стегачот. Потребни се само основни алатки како клуч за приклучок за да се заврши инсталацијата на повеќето возила. Одлична карактеристика на Флексот На Оклопот е можноста да се овозможи целосен пристап до креветот без да се отстрани капакот. Едноставно преклопете го капакот, панелот по панел, до предниот дел на креветот, а потоа прицврстете ги реквизитите што го држат во исправена положба Одговара 2014-2018, 19 Ограничен/Наследен Шеви/Гмц Силверадо/Сиера 1500 5 '9" Кревет (69.3"). КРАЈНА ИЗДРЖЛИВОСТ. Цврстиот преклопен капак На Armor Flex има издржливи, мат-завршени алуминиумски панели со патентирана линија-X® облога за да помогне во спречување на вдлабнатини, dings и гребнатини за супериорна заштита во екстремни средини. ПОДОБРЕНА БЕЗБЕДНОСТ И ФУНКЦИОНАЛНОСТ. Системот за автоматско заклучување на овој капак го заклучува секој панел на место со изданија од двете страни на креветот за лесно ракување. Неговата заптивка на задната врата со двојно дејство ви овозможува прво да ја затворите задната врата без да го подигнете капакот. 100% ПРИСТАП ДО КРЕВЕТОТ. Оклопфлексот ви овозможува да возите со капакот во три безбедни позиции : затворени, делумно затворени и целосно отворени. Капакот се преклопува во исправена положба со двојни реквизитни прачки, без да се потпира на задниот дел од кабината. КУПУВАЊЕ СО ДОВЕРБА. Тврд Преклоп На Таен Оклоп Е лесен и лесен за инсталирање. Доаѓа со 5-годишна гаранција без проблеми и гордо е со материјали од глобално ниво со понижен тим за поддршка на клиенти. Одговара Изберете : 2014-2018 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2014-2018 ГМЦ СИЕРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

Однесувајте се кон овој класичен мијабела етиопски сина опал дијамантска инфинит дизајн со 3камен прст�

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Scroll