Свеж
Монарх специјалитети метална трпезариска маса, сив хром

Монарх специјалитети метална трпезариска маса, сив хром

Присуството: Во магацинот
DEN 2239.84

Добредојдовте на современиот во најубаво! Во трендовски изглед на сиво дрво, ова е најразновидната кујна маса за секојдневно или формално јадење за 4 лица. Благодарение на металните нозе во облик на U, густата правоаголна маса е екстра цврста и може да се вклопи во секој простор - мал дом, кондо или стан, нема проблем. Оваа трпезариска маса може да се пофали со сиво дрво изглед. Трпезарија маса со допир на луксуз : Поддржано од сјајни, метални метални нозе во форма на У. Седишта на кујната маса до 4 лица.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Табелата со фиберглас Дејзи го воздигнува секој модерен внатрешен простор со чисти линии и луксузно де�

Карактеристики : 1 : Материјали : MDF TOP, Метални нозе 2 : Упатство за нега : Чиста со влажна крпа 2 : Лесно за ск

Loveе ја обожавате едноставната современа елеганција на TMS Pisa Train Training Table Оваа табела доаѓа во повеќекрат�

Добредојдовте на вашето семејство, пријатели, соседи и други гости во вашиот дом со подобри домови и гра

Овој мебел на Америка Нелсон Фармхаус Трест База Бела трпезариска маса има класичен дизајн со шарм под �

Совршено одговара за кабина во стил на фарма или трпезарија во француска земја, оваа рустикална контра �

Донесете го класичниот традиционален дизајн на трпезариската маса Абисон Тео Браун во вашиот дом...

Направете траен впечаток кога се одржува вечера со подобар дом и градини Аидан правоаголна трпезариска

Или со семејството или пријателите, оваа изладена сива табела за висина на шалтер е одличен избор за заб

Вашата област за јадење може да има класичен, но сепак ажуриран изглед ако го поставите правилно...

Со топол и исушен изглед, оваа трпезариска маса дава стил на индустриска куќа, совршен за вашиот дом Поз�

Направете траен впечаток кога се одржува вечера со подобри домови и градини Аидан плоштад трпезариска �

Горната табела со мермер Дејзи го воздигнува секој модерен внатрешен простор со чисти линии и луксузни

Соберете се наоколу и уживајте во вашата следна игра вечер во стил со Манор Парк Урбан индустриски мета�

Scroll