Свеж
Секси Танц Унисе Зима Топла Термална Долна Облека Основен Слој Долги Џонови Поставени Врвни И Долни Костуми Ултра Мека Домашна Женска Кајсија М

Секси Танц Унисе Зима Топла Термална Долна Облека Основен Слој Долги Џонови Поставени Врвни И Долни Костуми Ултра Мека Домашна

Присуството: Во магацинот
DEN 254.08

Опис : Пол : Жени Мажи, Мажи Дами, Унисекс Стил : Зимска Топла Термална Долна Облека, Мажи Долги Џонови Комплет, Горни И Долни Костуми Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Кралска Сина, Темно Сива, Светло Сива, Розова (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 84,2% Полиестер 7,2% Вискоза 8,6% спандекснеклин : Екипаж На Вратот : Долга Должина На Ракавот : Долга Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дом, Секојдневно Носењекарактеристики : 1.Дами Екстремни Ултралесни Најтопли Врвни И Хулахопки Ги Прават Вашите Омилени Активности За Ладно Време Попријатни. Без разлика Дали Пешачите; Возење Велосипед; Лов; Сноуборд; Ски; Кампување или Други Спортови На Отворено; Патување, Па Дури и Спиење. Термичкиот Сет Ве Одржува Удобно.2.Тенката Лесна Термална Облека Ја Одржува Топлината на Вашето Тело На Ладна Температура Со Тоа што ја Отстранува Влагата Од Вашата Кожа; Брзо Сушење и Изолација од Студ.3.Основната Долна Кошула и Долните Хеланки Имаат Внатрешно Руно Од Микрофибер Кое е Меко И Пријатно; Се Чувствува Одлично Против Вашата Кожа и Под Слој Облека. Хулахопките Или Кошулата Може Да се Користат Како Основен Слој Или Да се Носат Сами.Содржина на пакетот : 1 х Термичка Долна Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женска Термална Долна Облека, Ултра Мек Основен Слој Долг Џонс Сет, Зимски Спортски Врвни и Долни Костуми. Материјал-84,2%Полиестер 7,2%Вискоза 8,6%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овие Долги Џонови Поставени Дизајн На Вратот На Екипажот Подобро И Потопло Одговара На Кожата Од Другите Дизајни Со Кружен Врат; Совршено За Студено Време, Удобно Истегнување Меко Абење во Нормална Дебелина, Дише, Лесно, Но Топло, Работи За Време на Вашите Зимски Активности како Скијање За Дополнителна Топлина. Повод - кога излегувате На Џогер, Трчајте, Велосипед, Облечете го Овој Комплет Под Облеката За Да Бидете Топли и Пријатни во Студена Клима или Лошо време. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Деталната Слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени, Мажи, Унисекс Возрасни Стил : Термална Долна Облека За Мажи / Жени,Унисекс Пижами,Жени / М

Достапна е широк спектар на женска облека, вклучувајќи комплети, пижами, облека за вежбање и блејзери...

Scroll