Свеж
Женски Летен Сет За Бикини, Цврст Градник Со Врат + Цвет Печатење Танга Со Низок Струк + Кардиган Костим За Капење Костим За Капење

Женски Летен Сет За Бикини, Цврст Градник Со Врат + Цвет Печатење Танга Со Низок Струк + Кардиган Костим За Капење Костим За

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Женски Летни Бикини 3 Парчиња Комплет, Цврст Градник Со Врат + Цвет Печатење Ниска Половината Танга + Кардиган костим за Капење за Капење. Големина шема : . Големина(см)tttttt t t. s t Bust : t76-88t Hip : t78-94пресврт : t68-74. Мt Bust : t80-92t Hip : t82-98пресврт : t74-78. Lt Bust : t84-96t Hip : t86-102пресврт : t78-82. XLt Bust : t88-100t Hip : t90-105пресврт : t82-86. Големина (инчи)tttttt t. s t Bust : t29, 92-34, 65t Hip : t30, 71-37, 01пресврт : t26, 77-29, 13. Мt Bust : t31, 5-36, 22t Hip : t32, 28-38, 58пресврт : t29, 13-30, 71. Lt Bust : t33. 07-37. 8t Hip : t33. 86-40. 16пресврт : t30. 71-32. 28. XLt Bust : t34. 65-39. 37t Hip : t35. 43-41. 34пресврт : t32. 28-33. 86. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Паста од Грав, Жолта, Црна, Сина, Зелена Грав. Шема : Цвет. Содржина На Пакетот. 1 * Сплит Сет За Костими За Капење (Градник + Шорцеви + Кардиган) . Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетни материјали : Женските Бикини костими за капење се изработени од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека и удобна текстура, дише и брзо сушење, еластична и пријателска за женската кожа. Сплит костим за капење : еднобоен женски градник, шорцеви со цветен принт со низок струк, кардиган со цветен принт со долги ракави, едноставен и модерен изглед, совршено покажувајќи ја вашата фигура. Апликации : Овој костим за капење е погоден за летни плажи, базени, бањи, сончање, забави на плажа, одбојка, клубови или други активности. Достапни се повеќе големини : S / M / L / XL, 4 големини. Погледнете ја табелата со големини за детали. Ве молиме купете според вашето вистинско тело. Азиска големина. Лесно се совпаѓа : жените во бикини костими за капење, можат да бидат спарени со шик очила за сонце и капи од слама на плажа за да создадат стилски изглед на облека за плажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имат�

Големина : С Биста : 7478см / 29,1330,71" Половината : 6064см / 23,6225,20" Колк : 7680см / 29,9231,50" Должина : 6971см / 27,1727,95" Под Би�

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Материјал : Полиестер Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сл�

Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши пријатели.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!

Женски Блок Во Боја Печати Ремени Со Високи Гради Бикини Комплет Дводелни Карактеристики На Костим За К

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 8186см / 31,933,9" Половина

Бикини со точки 3 пакет Костими за Капење Бикини Нагоре Триделни Дами Со Обична Боја Поделени Костими за

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имат�

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМ�

Жени Секси Бикини Постави Печатење Плисирани Склекови Поместена Мека Торба Сплит Костим За Капење1.Мод�

Спецификации· * Состојба : Ново Со ознаки : сосема нов, неискористен и неносен предмет во оригиналниот па

Обичен Бендо Нулта Роза Црвени Жени Бикини Поставува С (4) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Роуз Црве

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

костим за капење костим за капење за жени шорцеви за пливање женски костими за капење женски костими за

Нашата филозофија е да ги насочиме нашите напори врз основа на желбите на нашиот клиент.Услуги на клиен�

226 Европски Стил Гроздобер Чипка Гаќи Долна Облека Жени Препоните Памук Гаќи Возбуда Секс Стринг...

Цветни 2 Парчиња Бикини Костими За Капење : овој врв во бикини се одликува со отстранлив мек поместен гра

Големина : С Половината : 6266см / 24,4125,98" колк : 7276см / 28,3529,92" Должина На Ракавот : 60см / 23,62" Должина На Палтото

Нашата филозофија е да ги насочиме нашите напори врз основа на желбите на нашиот клиент.Услуги на клиен�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72см / 28.35" Половината : 74см / 29.13" Колк : 80см / 31.50"Големина

Големина : С Биста : 7282см / 28,3532,28" Половината : 6872см / 26,7728,35" Колк : 8892см / 34,6536,22"Големина : М Биста : 7686см / 29,9233

Бикини За Жени Високи Половини Костими За Капење Плетени Шупливи Без Грб Секси Камизола Гроздобер Кост�

Женски Три Парче Сет Печати Боја Блокирање Чипка Нагоре Плус Три Парче Постави Печати Боја Блокирање Чи

Мазниот и беспрекорен материјал од ткаенина е повеќе растеглив, не проѕирен, еластичен, дише, брзо сув и

Женски Бикини Секси Висок Половината Еднобојна Со Градите Рампа Без Челик Градник Костим За Капење ве М

Женски Точки Бикини Комплети Дводелни Костими За Капење Костими За Капење Облека за Плажа специфики На

Scroll