Свеж
Комбинезон За Печатење Лисја на Девојка килили, Надвор Од Рамо Краток Ракав Лабав едноделен

Комбинезон За Печатење Лисја на Девојка килили, Надвор Од Рамо Краток Ракав Лабав едноделен

Присуството: Во магацинот
DEN 186.88

Моден Комбинезон За Принт Со Секојдневен Лист на девојката, Краток Ракав Фалбала Еластичен Лабав Едноделен, Секојдневен живот. Големина (см/инч) : . Големина : 100 Биста : 42см/16,54 инчи Должина : 70см/27,56 инчи Возраст : 3-4 години . Големина : 110 Биста : 44см/17.32 Инчи Должина : 75см/29.53 инчи Возраст : 4-5 години. Големина : 120 Биста : 46см/18.11 Инчи Должина : 80см/31.50 инчи Возраст : 5-6 години . Големина : 130 Биста : 48см/18.90 Инчи Должина : 85см/33.46 инчи Возраст : 6-7 години. Големина : 140 Биста : 50см/19,69 инчи Должина : 90см/35,43 инчи Возраст : 7-8 години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Спецификации : . Материјал : Млеко свила. Боја : Зелена . Големина : 100 (3-4 Години), 110(4-5 Години), 120(5-6 Години), 130(6-7 Години), 140(7-8 Години). Повод : Секојдневно. Дебелина : Стандард. Еластичност : Стандард. Содржина На Пакетот : . 1 х брод вратот комбинезон . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за носење, погоден за секојдневно носење на бебето. Пакување Листа : 1* брод вратот комбинезон. Нега на облека : Миење Раце или машинско перење, не користете белило со хлор за перење. Големина и Боја : Големина : 1003-4 Години, 1104-5 Години, 1205-6 Години, 1306-7 Години, 1407-8 години. Боја : Зелена. Прилики : секојдневниот и модерен стил е погоден за секојдневно носење на бебето, спортови на отворено, одмор, патување, одмор итн. Комбинезон За Врат На Брод За Печатење лисја : отпечатокот на листот е уникатен и убав, а комбинезонот за вратот на бродот е модерен и разноврсен, создавајќи елегантно бебе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Костимот на гангстерската костим излегува од 20 тите години кога криминалците знаеја како да се облекув�

Снег кул! Таа е подготвена да ги погоди падините или да направи снежен ангел со снежни панталони на Швај�

Со овој костум за Ноќта на вештерките на SpiderGirl, девојчињата можат да се вклучат во забавата за акција за

РИПТоа Го Прави Вашиот Сопствен Додаток За Брадата За Маски На Софтбол Ултра Издржлив Останете фокусир�

Женскиот Секојдневен Моден Пролетен И Летен Печатен Комбинезон Со Ремен За рамо Карактеристики :...

Сè доаѓа рози за девојче со оваа симпатична и шарена печатена маичка од garanimals Спарете го со своите омиле

Само извикувајте "Шазам" и ќе се трансформирате од улично згрижувачко дете во возрасен суперхерој Овој �

Девојки Детски Летен Ромпер Печатење Прашка Без Ракави Без Грб Краток Комбинезонкарактеристики : израб

Големина : 12м Биста : 48см / 18,90" Половината : 40см / 15,75" Должина : 38см / 14,96" Препорачана возраст : 612 Месеци Голе

Облечете го вашето малечко во забавен диносаурус или лос едно парче за премногукут и пријатна облека...

Дајте и ’е најважните да ги изведат своите најдобри во оваа облека од леотард и танцување со здолниште �

Обичниот стил се среќава со целодневна удобност во ова копче што мора да ги има краткиот ракав на девојч

Напредокот и растот продолжува преку органскиот развој и стекнување Сега сме еден од трите најголеми к�

Бебе Девојки Ромпер, Круг Вратот Долг Ракав ЛеопардПисмо Печатење Ромпери Комбинезон Комбинезонот со д

Бебе Деца Девојки Шорцеви Во Собата, Без Ракави Екипажот Вратот Врвот Со Еластична Половината Шорцеви И

Плетање со нож за стил Спроведениот мешан кабелски плетен џемпер на бесплатниот склоп, прекрасна шема н

Дали сте добра вештерка или лоша вештерка? Само вашата девојка може да одлучи со овој костим За Ноќта на

Удобноста, вклопувањето и забавата се собираат во Гаќичките На Девојките Без Ознаки На Ханес Мека на до�

Девојките само сакаат графички маички! Со сите кул откритија на правдата, нејзината колекција никогаш н

Женска памучна ноќна кошула ноќ, плус големина пижами дами со долг ракав ноќен фустан : * нов квалитет! 1...

Gildan Dryblend® Големина На Младинска Маица До XL5,5 mz. / yd2 (САД) 9.2 мл. / Ld (CA), 50 / 50 preshrunk памук / Полиестерхедер Спор�

Мора да имате за вашата активна мода, печатените хеланки на правдата имаат широка еластична лента за по�

Боди Бебе Момче Бебе Девојче Набразден Цветен Принт Ромпер Со Долги Ракави Виолетова, 59 Бебе Момче Дево�

Девојки Големина 7 Облека Деца Деца Мало Бебе Бебе Девојки Симпатична Цртан Филм Животни Краток Ракав Б�

Жените VВратот Денот На Независноста Печати Маици Мода Удобно Женски Блузи Topsfearteates : гроздобер класичен

Оваа симпатична облека е совршена за вашето малечко, или прави одличен подарок! Доволно е издржлив за се

Направено од супер мека ткаенина од велур, овој краток ракав и екипажот на врвот од Wonder Nation е мек, затегн�

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена н

Донесете вонземска забава на нејзината колекција Bmagical со Daisy Ombre и Stripe Bamboo Two Pack Night Pather Овој сет на наметк

Одеерби Мало Бебе Девојче Летен Резервоар Топ Хаундстут Шорцеви Дводелен Комплет Детска Облекамоден д�

Scroll