Свеж
Парови Природна Симулација Лажни Трепки Меки Меки Долги Манга Очи Косплеј ШМИНКА САМОСТОЈНИ Трепки

Парови Природна Симулација Лажни Трепки Меки Меки Долги Манга Очи Косплеј ШМИНКА САМОСТОЈНИ Трепки

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Карактеристики : Материјал : Изработен од висококвалитетен и ултра-лесен . хемиски влакна, овие трепки се безбедни како и вистинските трепки. Тие ќе. воопшто не предизвикува оштетување на кожата.Ефект : Супер меки т агломерат или поставени во топла или ладна. времето да се чуваат во склопот. Секој пар трепки се ставаат внатре . малата кутија за лесно носење кога работите или патувате или на бизнис. патување.Спецификации : Материјал : хемиски влакна спецификација : 5 Пара / кутија : 20 белешки : 1. Поради. на ефектите на светлината и аголот на снимање, вистинската боја на . предметот може малку да се разликува од бојата прикажана на сликата.2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см.Ви благодариме за разбирање! 1 : Материјал : Изработен од хемиски влакна од врвен степен што наликува на вашите природни трепки и е рачно заврзан со јазли за да се постигне таков висококвалитетен финиш.Бујните трепки се помеки и полесни, чувствувајќи се како сопствени природни трепки. 2 : Меки Ефект : драматичните долги трепки додаваат сјај и исклучителна осветленост на очите. Тие ја засилуваат убавината на вашите очи додека даваат ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД 3Д меки и кадрава ефект. 3 : Удобност И Природно : овие трепки носат флексибилна тенка памучна лента за трепки, плус вештачки влакна, давајќи ви бестежинско, безболно, без напор искуство со шминкање на трепките. 4 : Лесен За Нанесување : чистата лента на трепките е мека, лесна за свиткување, флексибилна, можете да изберете соодветен агол на виткање и да ја прилагодите лентата за да ја задоволите искривувањето на очите со пинцети. 5 : Еднократно И Преносливо : Самолепливите трепки може да се користат одново и одново. Нема да се агломерира или да се постави во топло или ладно време за да се складира погодно. Секој пар трепки се ставаат во малата кутија за лесно носење кога работите или патувате или на службено патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : со носење на овие лажни трепки, ќе изгледате заводливо и како кукла Тие можат повторно да се корис�

Мега Волумен Трепка #250 Од Arел е гламурозна трепка со повеќедимензионални трепки кои нудат привлечност �

Сосема нов и квалитетен! Големина на пакетот : 119,3 см Материјал : влакна Боја : црна Тип : Лажни Трепки...

Карактеристики : Корисно за почетници за калемење трепки Нема штета за вашето око, лесен за употреба...

Мека Удобна Природна Екстензија На Лажни Трепки, Трепки Во Мешана Боја, Црвено Вино За Домашна Специфик�

Надградете ја вашата колекција за убавина со овие трепки на Blinque #WSP Тие имаат дипломирани должини на кам

Како што знаете, пинцетите за продолжување на трепките се меѓу основните материјали во комплетот на сек

Боја флуоресцентни 3д Лажни Трепки Природна Гола Шминка Фаза Шминка Сјај Светки Вежба Дебела Претерана

Lел Делукс Пакет Камшик, 110 Боја : 110 Пакет Количина : 1 светски #1 лепило за трепки и најпродавани трепки во

Мек Материјал : Ваков вид лажните трепки се рачно изработени, еколошки и не иритирајте ја кожата, направ

Извадете ги трепките, лицето и очите со нашиот Комплет За Заслепување Заслепете од зори до самрак и осве

Нагласете го вашиот изглед брзо, како и лесно со овие Ревлон Надвор Од Природните Трепки Тие се лесни и у

Карактеристики : Врвен Квалитет : лажните трепки користат хемиски влакна со одличен квалитет Одликувај�

Scroll