Свеж
Носач За Миленичиња Од одгледувачница за мали Кучиња, Мачки, Кученце, Носачи На Кучиња Одобрени Од Авиокомпанијата Склопувачки, Чанта За Патување И Седиште За Авто?

Носач За Миленичиња Од одгледувачница за мали Кучиња, Мачки, Кученце, Носачи На Кучиња Одобрени Од Авиокомпанијата Склопувачки,

Присуството: Во магацинот
DEN 1519.84

Спецификации : Помогнете му на вашето домашно милениче да патува со стил со мекостран носач за миленичиња. Дизајниран да ги чува малите кучиња и мачки безбедни за време на долгите авионски летови, овој превозник одобрен од авиокомпанијата е лесен и лесен за носење. Има мрежести страни за да го одржите вашиот крзнен пријател ладен за време на летот. Дното обложено со руно создава удобен кревет за време на летот. УДОБНОСТ за ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : Изработени од издржливи и удобни материјали за дишење за максимален проток на воздух. Вашето домашно милениче ќе остане удобно додека патувате. Венилираните безбедносни екрани лесно се чистат и 100 проценти се перат. ПОДГОТВЕНИ ДА ЛЕТААТ : Во Согласност со повеќето авиокомпании (ве молиме проверете со вашата авиокомпанија пред летање). Функцијата за одмотување и врзување им овозможува на сопствениците пристап до нивните миленици без ризик од бегство. СПИЈТЕ ДОБРО : со креветот од руно, вашето домашно милениче ќе ужива во убав сон без оглед на локацијата. Удобно е и поддржува, што го прави одличен кревет за ублажување на болките во зглобовите и ублажување на точките на притисок. Совршено е за летање, патувања, па дури и само шетање низ градот. ВКЛУЧУВА : отстранлив кревет за патување со руно, лента за рамо, изгубена и пронајдена ознака и прегради за складирање лекови, играчки и задоволства. ДИМЕНЗИИ : Мали - 17 х 8 х 11.5". Може да издржи до 7 килограми. ДИМЕНЗИИ : Големи - 19 х 10 х 13". Може да издржи до 15 килограми. Безбедносната јамка на ременот овозможува превозникот да биде воздржан со безбедносен појас на возилото за патување со автомобил. Направено со издржлив материјал. Мал отвор за патент на врвот на носачот што ви овозможува брзо да го отпакувате и да посегнете во торбата за да пристапите до вашето домашно милениче. УШТЕ ПОВЕЌЕ : Овој Носач за Миленичиња доаѓа со отстранлива подлога за удобност и лесно чистење. Простор за складирање за да можете да го третирате вашето домашно милениче додека сте во движење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

: 11.5 " (L)x8"(W)x16"(H) / 29.20 см (L)x20, 32cm (W)x40, 64cm (H).Голем Капацитет : водоотпорно водоотпорно лесно ултрасилно полие�

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : оксфордска ткаенина, Мали ранци погодни за деца или млади Големина на ранец 40см х

?●Премиум Лесен Материјал}Детскиот Училишен ранец е изработен од надградба на издржлив лесен полиесте�

Со затворање на патент, тоа е симпатичен мини ранец 15" (~38,1 см) ремен за рамо, прилагодлив, должината на ре�

Големина на ранец : Големината На Овој Дневен Пакет Е Приближно 11, 8х15, 7х5, 5 инчи.Ранецот Може Да Собере Ла

Спецификација : Име на производот : ранец Материјал : СТП Големина : 36х33х15см Боја : балк,кафеава,розова,си

Прилагодлив реверзибилен ремен за рамо] Добро дизајнирана структура, лево / десно може лесно да се префр

Пакетот опрема за ранци е прилагоден за возрасни и деца од сите возрасти Оваа торба е изградена за викен

Опис На Производот Зошто го избравте ГДАК? ГДАКЕ е домашен моден бренд со 10 години професионално работн�

Ранец за патување За Жени Мажи,Ранец За Носење Одобрен Од Авиокомпанија,Ранец За Спортски Багаж Одобрен

Карактеристики : 1 Одличен, мек, удобен, отпорен на абење и издржлив.2 Прекрасна, прекрасна, извонредна, пр

Прилагодлив ранец за деца : овој ранец за момчиња и девојчиња може да се прилагоди со вашиот аватар и име

Материјал : стп кожен материјал : Ткаенина (мека) постава (полиестер)Големина : Ширина 29СМ*Висина 32СМ*Дебе

ЗОШТО НЕ ИЗБИРАТЕ : ранецот за книги е со димензии 43*29*17см / (11,6 х 6,9 х 16,7 инчи); Капацитет : 20Л; Тежина : 1,1 ФУ

Scroll