Свеж
Бои Компатибилни СО PORSCHE Boxster 2000 - Точниот Натпревар Допир Спреј Боја Чиста Палто Буквар И Про Првично Комплет

Бои Компатибилни СО PORSCHE Boxster 2000 - Точниот Натпревар Допир Спреј Боја Чиста Палто Буквар И Про Првично Комплет

Присуството: Во магацинот
DEN 383.84

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја. Нашиот ОЕМ ТОЧЕН НАТПРЕВАР ПОРШЕ (37 U/38 U/3 C8/56/F6/L3 C8 Cobalt Blue Metallic) бојата за допир со спреј за автомобили е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ОЕМ завршница на вашиот автомобил.Ние сме познати по нашите аеросолни бои "Совршен Натпревар" и мислиме дека правиме најквалитетна самостојна автомобилска боја за прскање на пазарот. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автомобилска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти. Секоја конзерва аеросолна автоматска боја е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, КАМИОН или ТЕРЕНЕЦ ПОРШЕ. Нашиот врвен прилагодлив врв за прскање на вентилаторот обезбедува најмазен спреј на пазарот. Ние исто така нудиме 3 типа на производи со проѕирно палто, вклучувајќи 2к проѕирно палто (продадено во други огласи на производи), познато како најдобар проѕирен слој достапен за подобрување и заштита на металните бои за прскање. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Спреј Допир Боја е одлична за поголеми поправки на браници, браници, врати и сликарство нови панели. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот Код ЗА Боја НА Порше" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за спреј за допир на автомобилот можат да поправат секаков вид оштетување на бојата на ВАШЕТО ПОРШЕ. Поправете или насликајте го браникот, браникот, аспираторот, четвртиот панел или покривот. ПОРШЕ (37 U/38 U/3 C8/56/F6/L3 C8 Кобалт Сина Металик) Спреј Боја/1k Јасно/Буквар/Прокит комплет вклучува : Комплетен комплет за поправка на сите оштетувања . Аеросол Спреј Боја 12 мл . Аеросол 1к Чисто Палто 12 мл . Аеросол Прајмер 10 мл . Премиум Прилагодлива Млазница На Вентилаторот . Пар Нитрилни Ракавици . 1 лист 320 & 600 ронки 3М ШКУРКА . 1 Ролна Од 3М Автомобилска Лента за Маскирање . 2 мл Восок И Отстранувач На Маснотии. Кит и Распрскувач . Спреј Може Да Предизвика Зафат. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот оем точен натпревар бмв (Ц3Г Торо

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач, ш�

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Боја браници, браници и повеќе Со Бои од ER сјај заврши спреј боја Нашиот оем точен натпревар нисан (АКС0 Б

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Scroll