Свеж
Интертејп Полимер Корп 20с-ГР Селотејп - Грин-1. 60д

Интертејп Полимер Корп 20с-ГР Селотејп - Грин-1. 60д

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

За крпење, поправка, зајакнување или запечатување спецификациите се придржуваат до повеќето површини силни, издржливи, отпорни на временски услови во затворени простории или на отворено Боја - Грендимензија - 13 х 13,5 х 13,5 инчи.Тежина на предметот-1,5 килограми.Карактеристики за крпење, поправка, зајакнување или запечатување се прилепува на повеќето површини силни, издржливи, отпорни на временски услови во затворени простории или на отворено Боја - Грендимензија - 13 х 13,5 х 13,5 инчи.Тежина на предметот-1,5 килограми.- SKU : ORGL8345 Интертејп Полимер Корп 20c-GR2 Селотејп-Зелена-1.87 x 60 Yd.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Шкотски Изрази Маскирање Лента 20 yd Должина x 0.94 " Ширина1 / ролнаЛимон Вар Украсете и персонализирајте г

Scroll