Свеж
Сензорни Фиџет Играчки Фиџет играчка За Деца Или Возрасни Играчки Фигет Играчки Играчки Играчки Стрес Анксиозност Олеснување Играчки Поставени ЗА АДХД

Сензорни Фиџет Играчки Фиџет играчка За Деца Или Возрасни Играчки Фигет Играчки Играчки Играчки Стрес Анксиозност Олеснување

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Карактеристики : . - Нашите нервозни играчки се силни, издржливи и безбедни. - Одлични гаџети за деца, тинејџери, возрасни. - Помогнете да се ослободите од стресот, да потрошите време и да ја намалите досадата. - Уживајте во врвните нивоа на удобност и релаксација секој пат. Материјал : овие играчки за декомпресија се направени од лесни пластични и силиконски материјали, кои се нетоксични и безбедни за употреба. Фината изработка и мазните рабови нема да ја повредат кожата на децата. Мултифункционални : играчките за ослободување Од Стрес не само што можат да се декомпресираат, туку можат да се користат и за обука на мозокот за подобрување на меморијата, концентрацијата, трпението, логиката, просторното размислување и флексибилноста на рацете на децата. Ослободување од стрес : под притисок, можете да притиснете различни САМОСТОЈНИ играчки за да промовирате тактилна стимулација, смиреност и концентрација. Едноставна радост што е неодолива. Рано Учење : Прекрасните бои и неправилните форми можат да ја подобрат способноста за препознавање на бојата кај децата. Не само што обезбедува ангажирано време за играње за деца, туку и ја вежба нивната способност да ги координираат рацете и очите. Интерактивно Родител-дете : помага да уживате во семејното време додека сите комуницираат заедно и да изградите шарено детство за вашите деца. Одличен подарок за вашите деца, пријатели и членови на семејството.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Денот на семејната колекција за Малиот Tikes® Story Dream Machine ™ вклучува 3 приказни и 1 лик на мал брат што додав

Оваа висококвалитетна поликарбонатна озлогласена школка од 6ТИ е совршена замена за вашиот комплет.Кар

Карактеристики 1 Изработен од пластичен материјал за издржлива и долготрајна употреба, а прекрасен е и �

Малиот сет на книги за социјални вештини во светот има асортиман на книги што вклучува примери од реалн�

XT60?Женски?Конектор??, КОНЗЕРВАНС RC Конектор ЗА Rc Модел На Автомобил ЗА Модели На Авиониспецификација : Ти

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен*овие модели трева / цвеќиња се користат за украсување архитек�

Од добро саканата детска класика На Маргарет Вајз Браун и Климент Херд Педесет години, Добра Ноќ Месечи�

"Казино, Лас Вегас" инкрустирани монета чипови се некои од најпознатите уникатен некогаш ќе видите...

Карактер : ● Сосема нов и квалитетен.● Совршен за камион, воз или брод.Спецификација на производот : ● Г�

Опис Висококвалитетен пластичен материјал е со максимална издржливост Не е лесно да се скрши за повеќе�

Со заканата за колониите конечно откриена, чесните самураи од тој регион мора да се борат против растеч�

Хало Бесконечна Спартанска Лок Артикулирана Акција Фигура Внесете ја топлината на битката со Овие 12 " С�

Опис : јаглерод шок амортизери останете за 1 : 10 скала рк автомобил додатоци.Изработен од материјал од ја�

Камера за инстант Печатење За Деца, Дигитална Камера Од 12мп За Деца На Возраст Од 312 Мастило Бесплатно Пе

Scroll