Свеж
Акихол Женски Чизми До Глужд Женски Чизми До Глужд Квадратни Прсти Страничен Патент Блок Потпетици Ѓон Чизми

Акихол Женски Чизми До Глужд Женски Чизми До Глужд Квадратни Прсти Страничен Патент Блок Потпетици Ѓон Чизми

Присуството: Во магацинот
DEN 591.84

Надворешна Трговија Голема Големина Паѓаат Женски Чизми Брава За Појас Дебели Чизми Со Реси Со Високи Потпетици Западни Чизми Чипка Чизми За Женипол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил;Квадратна Пета. Тип На Затворање : Патент. Чевли Пета Висока : 7,5 см/2,95". Висина на платформата : 1см/0.40". Должина на чизми : 13см/5.11". Чизми Дебелина : 27см/10.64". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. карактеристики : чизмите имаат пета совршено ја балансира висината и модата на петицата, подобрувајќи го шармот и елеганцијата. €ДИЗАЈН} : уникатна комбинација на чорапи и чизми, меката, растеглива постава за чорапи дише и се суши за да ви биде удобно во текот на целиот ден. ●МАТЕРИЈАЛ● : Користете кожни / велур горните обвивки на нозете, еластичните странични панели и јазичињата за влечење назад лесно се ставаат и полетуваат, што ви овозможува удобно патување. ●НЕЛИЗГАЧКИ q : овие чизми за модни стапала имаат одлична поддршка и зафат, го намалуваат ударот го ублажуваат заморот на стапалата и нозете и ја одржуваат стабилноста на секој чекор. ®ПРИЛИКА : Нашите шик чизми на челзи се погодни за spring до пролет, правејќи ги луѓето да блеснат во слободно време, патување, свадба, Божиќ, шопинг, плажа, фустан и забава.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Измамните чизми за каишот на глуждот од Бринли Ко Се карактеризираат со меки велур на велур што се искач

Погледнете софистицирано и одете со доверба облечена во колекцијата на ournourne kaion широко теле над багажн�

Прошетајте по улиците во стил со колекцијата stournee ivie широко теле колено високо подигање...

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЈП : 23.5 см ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" Нога Широк : 8.5 см / 3.4

Кула над сите со овие шик фестивалски чизми, со патент ПУ горниот глужд со високи чизми со 2,25 инчи, Чунки

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие чизми за токи од колекцијата на списанија Овие ч�

Овие класични цврсти чизми имаат пети на пети или потпетици на пети или стилоти и се стилски додаток и з�

Овие чизми на глуждот со бујна пета, стил на тркалезна пети завршија со затворање на патент за малку дви�

Ен Клајн ги охрабрува жените да мешаат и да одговараат на разделби и додатоци за да создадат гардероба п

DEN 480.00

Умните современи детали го дефинираат Дарио од страна на Бринли Ко Внатрешен патент и стриптичен плете�

DEN 560.00

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

DEN 480.00

Ierесточен стил за сезоната на есен, Inndy By Brinley Co со своите детали со злато тон патент и блокпотпетица, овој

Висококвалитетен материјал, удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонизира,го

Scroll