Свеж
Плетени Капи Собирање Поставата Меур Шапка Шамија Постави Warm И Зима Топло

Плетени Капи Собирање Поставата Меур Шапка Шамија Постави Warm И Зима Топло

Присуството: Во магацинот
DEN 626.72

Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. Ветроупорни материјали, еластични, удобни, дише и пот фитили далеку. Ветроупорна удобност : Ветроупорен И топол најдобро го штити челото без студ.Комбинацијата на удобност и топлина е најдобра за акумулација на топлина и задржување на топлина. Беспрекорен поцврст спој. Бесплатен едноставен дизајн и удобна капа соодветно. Многу добар партнер за разни спортски и активности на отворено.Капачето дише бидејќи ја апсорбира влагата и ја одржува површината на главата сува или се користи за одење, трчање, скијање и други зимски активности на отворено. Унисекс стил-одличен и за мажи и за жени. Може да носи со долг џемпер, шал, хеланки и чизми. Спецификации : . Материјал : Волнено Предиво. Големина : Прибл.за Обемот На Главата 56-58см/22.05-22.83 инчи. Боја : Беж/Црна/Сива/Розова. Стил : Топка За Коса, Штитник За Вратот. Соодветни Прилики : Секојдневно, Секојдневно. Инструкции За Перење : Нежно Миење Раце. Забелешка : . 1.Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакетот вклучува : . 1 х 2-во-1 зимски сет ветроупорни материјали, еластични, удобни, дише и пот фитили далеку. Ветроупорна удобност : Ветроупорен И топол најдобро го штити челото без студ.Комбинацијата на удобност и топлина е најдобра за акумулација на топлина и задржување на топлина. Беспрекорен поцврст спој. Бесплатен едноставен дизајн и удобна капа соодветно. Многу добар партнер за разни спортски и активности на отворено.Капачето дише бидејќи ја апсорбира влагата и ја одржува површината на главата сува или се користи за одење, трчање, скијање и други зимски активности на отворено. Унисекс стил-одличен и за мажи и за жени. Може да носи со долг џемпер, шал, хеланки и чизми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши прија

Унисекс Мрежа Бејзбол Капа Капа Празно Визир Шапка Прилагодливи кога материјалот е лесен и дише, тоа не�

100% Полиестер Затворање на бравата Миење Раце Само Користи Висококвалитетна И Лесна Нега 100% Полиестер И

Модни Жени Се Водат Капа За Глава Чиста Боја Бисерна Глава Шамија Капа Капа специфики Пол : Жените 100% сос

Изработена од врвен материјал, плетената капа е мека и удобна за носење на новороденчето во студено вре�

Карактеристики : 1 Издржлив, Зимски И удобен Ве одржува топло во студената зима 2 Одлична Изработка : Уре�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јинлибо од пазарот Џојбај.Спецификации : Оваа к

100% памук Материјал : Изработен од 100% памук, удобен и дише за целодневно носење Големина : обем На Капа 22,8 "

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Женска И Машка Зимска Плетена Шапка Со Вештачка Пом Топла Плетена Капа Шапки За Жени и Мажи Спецификаци�

Мода Унисекс Воен Стил Рамен Капа Гроздобер Бејзбол Капа Спорт Сонце Шапка Функција : 1.Гроздобер класич

Оваа симпатична капа во воен стил е дизајнирана со раб со навртки од кристал, памук со врвен квалитет...

Бебе Плетење Капа И Ракавици Во собата, Еднобојни Кадифен Топки Шапка и Ракавици, Заштитна Облека Додат�

Опис : р 100% сосема нов и висок квалитет.р Функција : Изработени од висококвалитетен волнен материјал, мек

Отворено Зима Возрасни Неутрален Задржи Топло Печатење Капи Кадифен плетени Волнени Капи Спецификациј

Капа За капа За глава од хемо Рак Етнички Претходно Врзани Изопачени Плетенки За Коса Обвивка За Завитк�

Спецификации : Многу е лесен и удобен за носење поради висококвалитетниот материјал и фината изработка

Тип : Срцева Капа Тежина : околу 80гр Материјал : акрилни влакна Боја : розова, бела, жолта,сива, црна...

Опис : Карактеристики : сосема нов и квалитетен Класичните капи со еднобоен дизајн ви овозможуваат да �

Име на предметот : Дами Шапкаатматеријал : Сатенсезона : Четири Сезони Метод На Ткаење : Обичен Ткаењедел

Опис r r смешната капа за косплеј За Ноќта на Вештерките, со дизајн во форма на помфрит, кој е креативен ст

Опис : Со две цвеќиња на шапката, таа е уникатна, убава и модерна Кога го носите, тоа ве прави поелегантни

Опис : Усвојување дизајн на рогови од елен, оваа плетена капа е многу симпатична и популарна и го прави в�

Карактеристики : 1 Супер Мека : нашата капа родителдете е изработена од супер мек акрилик Пријателска за

Жени Солидна Индија Шапка Муслимански Рак На Возбуда Хемо Бобинки Турбан Завиткајте Капа Спецификациј�

Капа За капа За глава од хемо Рак Етнички Претходно Врзани Изопачени Плетенки За Коса Обвивка За Завитк�

Scroll