Свеж
Туш Кади Торба Преносни Виси Туш Торби Со Кука Патување Тоалет Торба За Мажи И Жени Голема Козметика Шминка Организатор Торбичка За Колеџ Студентска Соба

Туш Кади Торба Преносни Виси Туш Торби Со Кука Патување Тоалет Торба За Мажи И Жени Голема Козметика Шминка Организатор Торбичка

Присуството: Во магацинот
DEN 431.20

[Брзо Исушете] задниот Дел од торбата за туширање е отворена мрежа за одводнување. Нема повеќе распакување или копање низ една торба и поставување на вашите работи на шалтер за бања. Нашиот кади за туширање промовира подолго користење и совршено е да се користи како основни работи за студентски домови на колеџ.Детален опис : Опис На Производот Торба Со Повеќекратна Употреба За Да Ги Задоволите Сите Ваши Потребиповеќето момци се тушираат многу, наутро, после вежбање, после спорт, пред спиење итн. Само закачете ја торбата, фатете го она што ви треба и вратете ја во торбата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис Преносливата тегла со контејнери за шминка е лесна за носење, спречувајќи ширење на кремот за пату�

Опис Овој издржлив И практичен Контејнер За Козметички Крем за полнење е изработен од врвен материјал, �

Карактеристики : Надворешниот тврд материјал ЕВА го прави издржлив и ви овозможува погодност за склади

Карактеристики : 1 Доаѓа со 10 интересни контејнери со празни цевки за сјај за усни за бебиња, со стапчиња

Опис Ова е торба за складирање санитарни салфетки за чување санитарни салфетки, тампони и други хигиен�

Прекрасните празни вреќи за нараквици се идеални за секој занаетчија Користете ги овие Занаети со Бумб�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Интростор Од пазарот На Џојбај.Опис Ова е ком

2 ПАРЧИЊА Проѕирни Пет Пластични Шишиња со Црни Капачиња За Завртки, Рециклирачки 500 Mlfeutaure : 2пластични 500

Опис : бидејќи ова шише со спреј е добро запечатено, не истекува и компактно, можете да го ставите во ране

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис Овој издржлив и практи�

Опис : поради компактната големина, ова празно шише може да се стави во торбата погодно и е многу погодно

Материјал на производот : пп,ПЕТ, Ева Боја : лотос корен розова, бела големина На Производот : 19*16.3*3.8 содрж

Производите за Урбана Оклопна Опрема се изградени за да одите понатаму Нашите производи го одразуваат �

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Заштитете го багажот од протекување и неред Со Водоотпорната Тоалетна Торба, која е совршена за носење �

Scroll