Свеж
Doemoil За Onn 10. Таблет Про Модел: Случај Вграден Во Тешка Хибридна Кутија За Тешки Задни Куќишта Доаѓаат Со Калено Стакло Ремен за Рамо За На 10. Таблета Про-Црна+Сина

Doemoil За Onn 10. Таблет Про Модел: Случај Вграден Во Тешка Хибридна Кутија За Тешки Задни Куќишта Доаѓаат Со Калено Стакло

Присуството: Во магацинот
DEN 158.08

Компатибилност : За Онн. 10.4" Таблет Про 2023 Модел : 1001106033 Во 1 Тешка Цврста Кожа На Целото тело : Трислојна структура на премиум тпу што апсорбира удари и издржлив тврд поликарбонат издржуваат случајни капки, испакнатини и шок.Вграден Држач За Удари : вграден држач за удари погоден за гледање видеа, конференции, градежништво и работа на отворено.Заштита од воено Одделение : Супер цврст и Лесен за Носење,Обезбедува совршена заштита на вашиот таблет од удари, оштетувања, прашина и гребнатини.Прецизни исечоци : Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите карактеристики (копчиња, звучници, камери,порта за полнење).Содржина на пакетот : 1 X Случај1 X Ремен За рамо1 X Калено Стакло Заштитник На Екранот Случај Со Калено Стакло Заштитник На Екранот Филм Компатибилност-Тенок заштитен случај за онн. 10.4 " Таблет Про 2023 Модел : 100110603. НЕ е компатибилен со други уреди. Триделна компонента, тврда пластична футрола за предниот и задниот браник и мека надворешна кутија од силиконска гума ; Овој Комбиниран случај може да ја заштити таблетата од гребење и прашина, исто така, да обезбеди одлична отпорност на удар. [Прилагодлив Ремен За Рамо] ременот за рамо е уникатен дизајн за деца кои одат/патуваат носете го Таблетот лесно без потреба да ги држите рацете зафатени. Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите карактеристики(копчиња, звучници, камери) аголна заштита. [Солидна Заштита Од Удари] оваа трислојна конструкција на подлога за заштита од капки од фин материјал како силикон и поликарбонат, издржлива, отпорна на удари, дава целосна заштита на телото за Вашиот Таблет од случајно паѓање, удар и удар. 4 агол амортизирање за заштита. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Боите прикажани на сликите може малку да се разликуваат од вистинскиот производ поради поставките за осветлување и боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Универзална Кутија за Таблети од Урбанкс Инчи, Фолио Фолио За Заштитен Капак За Фолио Со Ротирачки Држа�

Урбанкс 7"8" Инчен Универзален Случај За Таблети, Фолио За Заштитен Капак За Samsung Galaxy Tab 3 lite 7,0 3 G 7 8 Инчи, со

Финти, квалитетен производ на дофат Овој случај е компатибилен Со Samsung Galaxy Tab a7 Lite 8,7 инчен Модел SMT220 / T225 /

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Феливориел од пазарот На Џојбај.Описr...

3 во 1 Хибридна Структура Изработени од висококвалитетен издржлив тврд Поликарбонат (КОМПЈУТЕР) + мека С�

Универзално фолио случај за 10инчни таблети со затворање на патент Вграден држач со повеќе агли на гледа

[Компатибилен Модел] : ?Само наменета за Заштитно куќиште ЗА Samsung Galaxy Tab A7 10.4" 2020 Ослободување Таблет Моде�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Динг Ли од пазарот На Џојбај.8 инчи 218 * 162 * 12 mm Size :

Компатибилност прилагодено дизајниран ЗА вашиот скапоцен Samsung Galaxy Tab S5e 10,5инчен (SMT720 / SMT725) Само Ослобод�

Компатибилност : Совршено одговара За Табулаторот Samsung Galaxy A 8.0 T290 (Wi Fi) T295 (LTE) 2019.Тоа НЕМА да ИМА било кој д

Компатибилен Модел FIRE HD 10 (7та Генерација, Ослободување 2017) Оган HD 10 (5та Генерација, Ослободување 2015) Кара

?КОМПАТИБИЛНОСТ : Дизајниран За Samsung Galaxy Tab S8 Плус 12,4Инчен 2022 (SMX800 / SMX806) / Galaxy Tab S7 FE 5 G 12,4Инчен 2021 (SMT730 / T733 / T

1 Дизајнот е точен и прецизно одговара за вашиот таблет КОМПЈУТЕР.2 Изработен од стп кожа и тпу материјал

Лабанема 7 "ЌОШ Таблета 7 2016 Случај, Стп Кожа Фолио Штанд Заштитен Случај, Капак за 7" ЌОШ ТАБЛЕТА 7 2016 (Виол�

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Амазон Поттикне Хартија Бело (11та Генерација, Издание 2021 Година), Изда�

Опис од тимот што ви ги донесе случаите На Револуција, Старател и Афинитет, ве молиме добредојде на наша�

Предниот патент се отвора за организаторот на картичката до 6 картички, држачот за пенкало и отворениот

Заштитете Го Уредот и Податоците! Таблетите и електрониката се меѓу најпосакуваните предмети за крадци

Силиконската кутија со мала тежина штити од случајни капки и додава зафат на далечинскиот управувач.Ме�

Компатибилност : овој случај е дизајниран За Samsung Galaxy Tab A 8.0" (2019) Таблета без s пен модел SMT290 (WiFi) SMT295 (LTE) 2019 �

Функција на држачот : централниот дел може да се претвори во држач за таблети (2 агли за прилагодување, не

Заштитен Капак, Кутија За Таблети од 10,4 инчи За Iplay40pro За Iplay40 Gray Specification : Тип На Ставка : Таблет Case Material : PU,

Универзална Кутија урбанкс за таблета од 911 инчи, Заштитен Капак За Универзална Таблета За Фолио Универ�

Чувајте го таблетот За Репродукција На Капини во врвна состојба и покажете го вашиот личен стил со Кожа

Тактички Дигитален Таблет Случај TANMANUFACTURE ID : Cvitc2945има одличен случај за вашиот таблет Лесен е за носење,

Scroll