Свеж
Мулти-Уред Со БЕЗЖИЧЕН Блутут Глушец На полнење Со Опции ЗА DPI, Pономски Оптички Пренослив Тивок Глушец За Ge TV Бела Зелена

Мулти-Уред Со БЕЗЖИЧЕН Блутут Глушец На полнење Со Опции ЗА DPI, Pономски Оптички Пренослив Тивок Глушец За Ge TV Бела Зелена

Присуството: Во магацинот
DEN 223.84

Bluetooth Глувчето, Урбанкс Полнење Безжичен Глушец Мулти-Уред (Три-Режим : БТ 5.0/4.0+2.4 Ghz) Со Тивко Прилагодување 3 DPI, Opономски Оптички Пренослив Глушец ЗА GE 93106796 Тв Бело Зелено. Системско Барање •t2.4 G безжичен режим : Победа XP / WIN7 / WIN8 / WIN10 или подоцна •t Bluetooth 4.0 режим : Победа XP / WIN7 / WIN8 / WIN10, Mac, Chrome OS, Android Систем •t Bluetooth 5.0 режим : WIN8 / WIN10, Mac, Chrome OS, android систем (Bluetooth 5.0 Не поддржува Победа 7/ XP) •t Note : Ios (ipad/IPHONE) е поддржан, Но Мора ДА БИДЕ IOS 10.3 ИЛИ НАД СИСТЕМОТ. Како да се поврзете Со Bluetooth режим? 1.вклучете го прекинувачот за напојување во Режим На Bluetooth 2.притиснете го Копчето За спарување Bluetooth околу три секунди, индикаторот за напојување трепка, покажете дека глувчето е во режим на спарување. 3.пребарајте го глувчето БТ преку вашите уреди, а потоа кликнете за да одговара. Индикаторското светло ќе се изгасне по спарувањето и глувчето може да се користи нормално. 3 Дпи ПРИЛАГОДЛИВА Поддршка стабилна врска и прецизна патека со работно растојание до 10 метри. 3 прекинувачи ЗА ДПИ (1000, 1200, 1600) ја менуваат брзината на глувчето СЛОБОДНО ИЗДРЖЛИВИ КЛИКОВИ Вистински 5 милиони пати Тест за притискање на тастатурата и добро функционираат. Идеален е за работа или забава во ДОМОТ И канцеларијата МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БЕЗЖИЧЕН ГЛУШЕЦ Со дизајн со 6 копчиња, брзо ќе се префрлите од страница на страница на интернет во еден момент и ќе заштедите време Со Копчињата Напред/Назад На ОВОЈ КОМПЈУТЕР ГЛУВЧЕТО ПАМЕТНО ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА глувчето на лаптопот автоматски оди во режим на мирување по 5 минути неактивност за да заштеди енергија и може повторно да се активира со нежно поместување на батеријата на полнење со капацитет на 700мах. Кога ќе го оставите глувчето повеќе од 5 минути, тој ќе премине во режим на мирување, заштедувајќи енергија и може да го разбудите со притискање на кое било копче на глувчето. Кога напонот на батеријата паѓа под 3,3 волти, глувчето влегува во режим на ниска енергија и прикажува црвено светло на тркалото за движење. Понатаму, тој автоматски ќе се исклучи ако напонот на батеријата падне под 3,0 волти и ќе треба да се наполните. Тивок Клик : Дизајнот Со Тивок Клик За Левото и Десното Копче Одговара На Ситуациите За Користење На Глувчето Во Јавност, Како Што Се Спална Соба, Библиотека, Студентски Дом, Канцеларија И Така Натаму, И Освен Индикацијата За Сина Светлина За Време на Полнењето и Исклучувањето На Светлото По Целосно Полнење, Овој Дизајн Е Безгрижен За Вознемирување На другите. Ergономски Дизајн : за најдобро чувство на рака, Глувчето Bluetooth е дизајнирано за корисници со десна рака. Шест ефикасни копчиња и три нивоа НА ДПИ (1000/1200/1600) ви овозможуваат самостојно да ја контролирате брзината на глувчето. Урбанкс Bluetooth 5.0/4.0,како и USB врска од 2.4 GHz. Со кликнување На Копчето За Прекинувач На Режимот на дното на глувчето, можете да се промените во кој било режим. Зелена, Сина и Црвена, соодветно, се индикаторските светла За Bluetooth 5.0, Bluetooth 4.0 и 2.4 g USB. Можете слободно да се префрлате помеѓу режимите откако ќе го завршите спарувањето Bluetooth или ќе го вметнете USB, а максималното работно растојание на секој режим е 10 метри. 1-Годишна Гаранција : 45-Дневна Гаранција За Враќање На Парите и 12-Месечна Гаранција за Поправка работи на windows 7/8/10/Xp, Vista и mac os системи. Во меѓувреме, Bluetooth 5.0 е компатибилен Со windows 8/10 (но не И windows 7 или Xp), android и mac os системи. Usb Поврзан Режим (2.4 GHz) Поддршка за секој USB-овозможен уред кој бара само вметнување НА USB приемник. П. С. Bluetooth 5.0 е компатибилен и со i Pad и со i Phone, но системот i OS мора да биде верзија 14 или подоцна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Зголемете ја вашата работна ефикасност со Овој Безжичен USB Глушец Azio G10810 H A4 TECH Овој модел се одликува со

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компа

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компа

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компа

Опис : Безжичната мрежа од 2,4 GHz обезбедува моќна, сигурна врска со работно растојание до 10m Глувчето е до

Опис : Безжичен дизајн : Овој глушец ја олеснува вашата операција, таа усвојува технологија од 2,4 GHz, обез

Искусете нови нивоа на продуктивност Со Безжичниот Мини Глушец Адесо i Mouse S50 L 2.4 GHz Овој напреден безжиче

Опис : Тип на ставка : безжичен глушец Боја : Розова,Сребрена,Бела, Црна Материјал : Пластика...

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компа

Карактеристики : Тројни Режими : со двојна BT5 1 режими и 2.4 G безжична технологија Стабилна бт и УСБ безжич

Ирис Оптички RGB Игри На Глувчето доаѓа со двезона 16.8 милиони вистински RGB боја и карактеристики 9 динамич

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компа

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компа

2,4 GHz Поддршка WIN7 WIN8 WIN10 LINUX OS X или Android таблета [пријателски за кожата за удобност] Тивок клик на глувчето

Безжичниот компјутерски глушец поддржува приклучок и игра благодарение на неговиот 2,4 G ефикасен безжи�

Стандардот за инженерство spacemouse Pro е оптимална алатка за инженери, дизајнери и архитекти ширум светот з�

2,4 GHz Поддршка WIN7 WIN8 WIN10 LINUX OS X или Android таблета [пријателски за кожата за удобност] Тивок клик на глувчето

2.4 GHz Безжичен Оптички Нано Глушец (MP2120 REDCP5) Боја : Црвена Технологија За Оптичко Сензори : Ја Скенира рабо

Honeywell Ppzoom безжичен презентер на глувчето, безжичен, радиофреквенција, USB Honeywell PPZoom безжичен зум на презен

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компа

Карактеристики : 1 Дизајнот со тивок клик ви овозможува да го користите во тивка средина без да ги вознем

2.4 Ghz Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет [ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА КОЖАТА за УДОБНОСТ] Глувчето Со Тивок клик с�

Bluetooth Глувчето, Урбанкс Полнење Безжичен Глушец МултиУред (ТриРежим : БТ 5.0 / 4.0+2.4 Ghz) Со Тивко Прилагодува�

Scroll