Свеж
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Го заменува вашиот објектив на фаровите и одговара на повеќето резервни куќишта. Изработен од висококвалитетен поликарбонат со заштитна УВ обвивка која спречува пожолтување или избледување. Транспарентна школка, не влијае на емисијата на светлина. Совршен за чист, ревитализиран изглед. Лесно за отстранување и инсталирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Scroll