Свеж
Цртани Животински Обетки Мода Симпатична Мека Керамика Мали Животински Обетки

Цртани Животински Обетки Мода Симпатична Мека Керамика Мали Животински Обетки

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Цртани Животински Обетки Мода Симпатична Мека Керамика Мали Животински Обеткикарактеристики : Количина : 1пар најдобриот подарок за вашиот партнернезаборавен подарок стилски : Симпатична + личност + детска+интереснасовршен за љубителите на природни животни ширум светот.Погоден за клиенти кои сакаат Симпатична и личност style.No ушната дупка исто така може да се носи о, замислете животно што лежи на вашата ушна коска, мини и убава.Безбедни состојки, не е лесно да исчезнат.Опис : Големина : 5см ● 3см материјал : Мека Содржина на грнчарско пакување : 1 Пар обетка Едноставна, стилска и дарежлива. Одговарајте на облеката за да го направите изгледот уште подобар. Свадба. Евтини. Уникатна личност. Совршен подарок за семејството и пријателите. Погоден за забава или секојдневно носење. Ноќта на вештерките.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Овој пар обетки има добра изработка, во која има долготраен светла сјај И можете да го носите удоб�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Дада Од пазарот На Џојбај.Карактеристики : Квал�

Платинестиот Ѓердан Плејбој ја содржи Буквата О Почетен Приврзок и Класичниот Шарм На Логото На Зајаче

Боја : Сина Материјал : Собирање Користете го материјалот за собирање и 925 сребрена игла се користат за с�

Силиконскиот прстен Троица е олицетворение на Ирското и Келтското наследство Иконскиот јазол на троиц�

Спецификации : Украсени со сјаен кристал, целосно подобрување на вашата женска елеганција и темперамен

Компатибилност : Сите Компатибилнифункција : други Ширина на површината : Друг вид на поставување : Тип Н

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис...

Карактеристики : Боја : 2 бои материјал : легура На титаниум челик карактеристики : едноставен, разноврсе�

Овој егзотичен прстен за вметнување на дрво е направен од не'рѓосувачки челик и е лесен за одржување, оц�

Темперамент Разноврсна 2мм Тенок Титаниум Челичен Прстен Женски Моден Обичен Прстен Прстен Прстен Наки

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Колекцијата беверли Кларк е компанија фокусирана на дизајнот, која ви ги носи вистинските додатоци за с

Scroll