Свеж
Водоотпорен Ранец Лило И Бод Со Двојни Странични Мрежести Џебови И 15 Оддел За Лаптоп Унисе за деца Тинејџери

Водоотпорен Ранец Лило И Бод Со Двојни Странични Мрежести Џебови И 15 Оддел За Лаптоп Унисе за деца Тинејџери

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Пол : Унисекс. Тип на ранец : Мек ранец. Тип на ставка : ранци. Тип На Затворање : Патент. Систем за носење : Физиолошка крива Назад. Број На Модел : Ранец За Печатење. ПОВОД : тоа е одличен ранец за секојдневен живот, можете да го однесете на училиште, колеџ, шопинг, возење велосипед, патување итн. Големина : 18. 50инкс12. 20инкс7. 09во Унисекс, За Тинејџер направете го запишувањето и секојдневните активности на вашето дете полесно со овој ранец Лило И Бод! Неговиот голем капацитет може да го задржи нивниот лаптоп и најважен, сето тоа додека изгледа стилски со цртаниот модел. Подгответе ги вашите млади за училиште со стил со овој симпатичен ранец Лило И Бод! Забавно и функционално, совршено е за секој мал обожавател. Училишни чанти лило и Бод, ранец со преграда за лаптоп, водоотпорни училишни чанти, џебови со двојна страна, училишни чанти со Тематика Дизни. трендовски училишни чанти, детски училишни чанти, слатки училишни чанти, аниме училишни чанти, карактерни училишни чанти, училишни чанти со филмска тема, 15-инчни училишни чанти за лаптоп. Големина : 18.50" х 12.20" х 7.09 " ве Молиме изберете ја шемата што ви се допаѓа и додајте ја во количката.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Затворање на патент Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото...

Дизни Замрзнати Ранец, Елса И Ана 16 " Замрзнатиот Втор Ранец На Дизни е совршен за еден ден на училиште ил

Јанспорт ЈС0А3ЕН25б1 унисекс Дигибрејк ранец понуден, во затворање со врвен патент за да ги чувате сите ва

Овој издржлив повеќенаменски ранец со мала тежина е изработен од црн полиестер и има прилагодливи реме�

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото Ткаенина : висококвалитетно

Дизајн на мал танчер дизајнот на здолништето за танцување со светки на малата танчерка ја прави чантата

Голем Простор И Организатор : 17 32инкс11 81инкс5.91ин Пространа главна преграда со простор за книги, папки, п�

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина Одделот за лаптоп во ранецот може да собере лаптоп од 15,6 �

Удобно носете го вашиот лаптоп, книги и шише со вода и се друго што ви треба за носење преку овој компакт�

Димензии : 10 "х 17" х 8" 20л капацитет Засилена рачка за носење Четири ремени за компресија со брзо ослободув

Материјал : оксфорд ткаенина Погоден за активности на отворено, како што се возење велосипед, качување и

Ранецот Марвел Блек пантер се одликува со трендовски стил кој е идеален за употреба во текот на целата г

Ранецот ЏИНМУЗАО е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, кој е отпорен на абење, водоо�

Носете магија со вас каде и да одите со овие ранци За Лаптопи Дизни со великодушна големина со вашите ом�

ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : компјутерскиот меѓуслој чувајте го вашиот лаптоп да остане на место.исто така, има п

Издржлив и функционален Изграден да трае со дополнителен мек материјал и долги ремени за удобно носење.

Голем Простор И Организатор : 17 32инкс11 81инкс5.91ин Пространа главна преграда со простор за книги, папки, п�

● Што добивате : 3 парчиња / комплет (ранец+Торба За Ручек+кутија за моливи) ●Тип на артикал : Ранец,училиш

Училишен Ранец Торба За Ручек 8 Пенкало #101 Материјал : 95% Оксфорд, 5% Вештачка Кожа Поставата : Полиестер...

Спецификации : t Gender : Девојки, Kids Color : Розова, Виолетова Материјал : полиестерtt Bag Size : L30x16x40cm / 11.81x6.3x15.75"S28x15x

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото Ткаенина : висококвалитетно

Scroll