Свеж
Време и време на кратки ракави за кратки ракави за време на време

Време и време на кратки ракави за кратки ракави за време на време

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Совршен секојдневен врв од време и вистинито. Со ракав на трепет, дизајниран од топло време со овој измамен врв е разноврсен додаток на вашата гардероба со своите флертни, флутерски ракави и удобни детални детали на предниот дел. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж со трим на шутница. Затворање : Затворање на копчето за клучеви на грбот. Ракави : Кратки, трепети ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Смешен фронт. Fromенски кратки ракави трепет го смалуваат врвот од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ова е тренд десно, паднато на врвот на рамото со странични парчиња и детали за ребрата, создава одличен г

Womenените модни обични печати Овратот лабава маичка со долги ракави Топ блуза пулвер, можеме да гарантир�

Овој врв на кратки ракави за боја на женска вратоврска е совршен начин да додадете шарена димензија во в

Материјал : полиестер.11 '' ракав : 18.Сезона : Лето Преголеми кошули со блуза жени средна кошула со долги ра�

Од 24 / 7 комформска облека доаѓа оваа гардеробаосновна туника со уникатен дизајнер пресврт Парчето го ра

Овој моден краток ракав Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен �

Longsleeve врвови Големина : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 ракав : 59см / 23.23 '' Фронтна должина

Description : Gender : Women, Ladies Style : Women Summer Short Sleeve Tops, Women Sexy V Neck Blouse, Women Color Block Tee Shirts Pattern Type : Color Block, Floral Print Color : Orange, R

Од канцеларијата до денес, оваа блуза со копче од девет Обезбедување е идеален избор Изработена во свил�

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Letue Tops, жени врвови и блузи жени цветни маички од типот : Флорална печатењ�

Printенски модни мода со кратки ракави печатени кружни врвови на вратот Обични врвови, проверете ја табел�

Овој врв со долги ракави има цврста боја со половината од peplum и вратот на лажичката, што е вашата покана �

Boенски бохо цветни печатени кошула V вратот пичка лак блусетис блуза е направена од нашата елегантна и л

Завршувањето на дизајнот е манжетните ракави и задната дупка, што ги прави очите на луѓето да светнат...

Женска есенска блуза со долги ракави со рафле со карирана кошула со класичен кариран принт и вратот на р

Женски ден на в Valentубените, Loveубовна маичка за печатење на јака, кратки ракави, тополо, проверете ја табе

Teенски кошула маички смешни слатки кратки ракави маички со маица врзани маици врвови за блуза подарок з

*Ве молиме, не само што упатувате на водичот за големина, туку и да го упатувате нашиот, што покажува во д�

Моќта на peplum Подготвени сте за викенд и пошироко на време и копчето на TRU назад во блузата со Peplum Со текст

Ви благодариме што кликнавте на оваа страница на производи и го видовте овој пасус , Нашата продавница с

*Ве молиме, не само упатете го упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате нашиот, што се �

Ден на независност женски обичен секси моден моден моден летен дел од маица печати кратки ракави врвови

Завршувањето на дизајнот е манжетните ракави и задната дупка, што ги прави очите на луѓето да светнат...

Бојата на контрастот ја носи оваа блуза со кошула до нов стил Ве прави да изгледате поелегантно и стилск

Виосите се симпатични мали братучеди на панчињата Тие имаат помали цвеќиња, но повеќе од нив и целосно �

Scroll