Свеж
Држач За Хартија За Маникир Држач За Хартија За Пеперутки Држач За Хартија За Нокти Со Долга Должина Држач За Хартија За Маникир Алатка За Фототерапија Продолжени ?

Држач За Хартија За Маникир Држач За Хартија За Пеперутки Држач За Хартија За Нокти Со Долга Должина Држач За Хартија За Маникир

Присуството: Во магацинот
DEN 479.84

Карактеристики : Материјал : држачот за хартија за маникир е изработен од висококвалитетен материјал, кој е еколошки и пријателски за кожата, не прави штета на вашите вистински нокти, е безбеден и за деца и за возрасни.Со Повеќе Бои и Форми За Избор : постојат големи количини на различни бои и форми држачи за хартија за да изберете. Можете да изберете што сакате.Апликација : можете да ја користите алатката за маникир за да направите уникатни уметнички нокти за многу прилики, како што се забава, свадба, состаноци, патувања, попладневен чај, шопинг, работа или на кое било друго место.Добар Подарок : Погоден За купување како роденденски подарок за вашата мајка, женски пријатели, девојки или како подарок За Денот на Вљубените за вашата девојка. Тие мора да бидат среќни ако добијат толку добар помошник кога прават уметнички нокти.Гаранција за услуга : ако имате какви било прашања во врска со овој држач за хартија, слободно контактирајте не. Ние ќе ви помогнеме да се справите со секој проблем што ќе го сретнете, како што се оштетување на транспортот или проблеми со квалитетот.Спецификации : Име На Производ : Држач За Хартија За Маникирматеријал : Големина На Хартија,Тежина : YC-11 : 6,5*8cm,110gyc-12 : 9,8*7cm, 142gyc-13 : 7,5*6cm, 58g YC-14 : 7*6,6 cm, 111gyc-15 : 8,5*9cm, 131g YC-16 : 7,5*6,5 см, 95гик-17 : 7,5*6,8 См, 110гик-18 : 7,2*9см, 140гик-19 : 8,5*9см, 135гик-20 : 6*6,4 см, 74гик-21 : 7,5*6см, 89гик-22 : 7,5*8,5 см, 125гик-23 : 7,4*8см, 110гик-24 : 7,4*8см, 110гик-25 : 6,5*8см, 126,5 гик-26 : 5*5,8 см, 94гик-27 : 7*6,2 см, 109гик-28 : 6,5*8см, 97гик-29 : 8,2*6,5 см, 115гик-30 : 4,2*5,2 См, 65гик-31 : 6,5*6,3 см, 91гик-32 : 3,1*7см, 66гик-33 : 6*6,3 см, 103гик-34 : 7*6,9 см, 111гик-35 : 7,5*8см, 111,5 гик-36 : 4,5*5,8 см, 88гик-37 : 6*6,3 См, 91гик-38 : 6,3*5,8 см, 75,5 гик-39 : 6,5*6,2 см, 66гдоради рачно мерење, дозволете суптилно отстапување во големина. 1 : Материјал : држачот за хартија за маникир е изработен од висококвалитетен материјал, кој е еколошки и пријателски за кожата, не им штети на вашите вистински нокти, безбеден е и за децата и за возрасните. 2 : Со Повеќе Бои и Форми За Избор : постојат големи количини на различни бои и форми држачи за хартија за да изберете. Можете да изберете што сакате. 3 : Апликација : можете да ја користите алатката за маникир за да направите уникатни уметнички нокти за многу прилики, како што се забава, свадба, состаноци, патувања, попладневен чај, шопинг, работа или на кое било друго место. 4 : Добар Подарок : Погоден За купување како роденденски подарок за вашата мајка, женски пријатели, девојки или како подарок За Денот на Вљубените за вашата девојка. Тие мора да бидат среќни ако добијат толку добар помошник кога прават уметнички нокти. 5 : Гаранција За Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со овој држач за хартија, слободно контактирајте не. Ние ќе ви помогнеме да се справите со секој проблем што ќе го сретнете, како што се оштетување на транспортот или проблеми со квалитетот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Описи : Штрасовите за нокти се изработени од висококвалитетно стакло со прекрасни форми и прекрасни по�

Описr r Овие полнења на датотеки за нокти се направени од пластика и обложени со абразивни...

Обложена со брилијантна завршница за сјај на гел, Гелволуцијата обезбедува совршен гел маникир за неко�

Спецификации : 12 мали листови сочинуваат големо парче, разни убави модели за декорација на уметноста на

Описи : Кристалите за нокти се изработени од висококвалитетно кристално стакло со прекрасни форми и пр�

Заштита на рацете : Избегнувајте оштетување на кожата ОД УВ светла за оние кои сакаат да направат маники

АБ Ноктите Кристал Комплет Долготрајна ИскраНаправена Од кристалот за нокти е изработена од висококва�

Опис : Совршен За спарување со други украси за уметност на ноктите, како што се налепници за нокти и свет�

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

Материјал : нерѓосувачки челик, легура Големина : Дијаметар 2,35 мм, за машина за мелење дупки од 2,4 мм, прст

Scroll