Свеж
Женски Машки Вода Чевли Магнетни Аква Чорапи Гумени Единствени Плажа Чевли Девојки Момчиња Дише Атлетика Унис Брзо Сува Боси Жолта 7

Женски Машки Вода Чевли Магнетни Аква Чорапи Гумени Единствени Плажа Чевли Девојки Момчиња Дише Атлетика Унис Брзо Сува Боси

Присуството: Во магацинот
DEN 223.84

Опис : Пол : Унисекс, Возрасни, Жени, Мажи, Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Шетање, Атлетски Чевли, Чевли За Сурфање Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Темно Сина, Сива, Жолта, Розова Црвена, Кралска Сина(По Избор)Големина : САД 6,5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13с, Сад 1ј, Сад 2ј, Сад 4.5, Сад 5, Сад 5.5, Сад 6, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8.5, Сад 8.5, Сад 9, Сад 9.5(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Мрежен Материјал За Ѓон Од Ткаенина : Тип На Гумена Пета : РАМНО ПРИЦВРСТУВАЊЕ : ТИП НА МАГНЕТНА КОСКА : ВИСИНА НА ТРКАЛЕЗНА ЦЕВКА : НИСКА СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКА ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, внатрешен, Надворешен, Одмор, Плажа, Спорт, Атлетикакарактеристики : 1. Горниот дел од чевлите на плажа е изработен од еластична ткаенина за нуркање што дише и брзо се суши, која цврсто се вклопува на кожата. 2. Еластичната уста на чевлите не е лесно да се повреди по долго носење и може многу добро да ја заштити нежната кожа на децата.3. Гумениот ѓон против лизгање е флексибилен, но доволно дебел за да ги заштити вашите стапала од стапнување на карпа и камен.4. Лесната тежина на водените чевли мекиот горен и флексибилен надворешен ѓон го прават попренослив и лесен за носење. Како чорапи, флексибилни и удобни.5. Дополнителна заштита за вашите стапала за да избегнете болки или болки од потресниот корал, или слична ботаника на морското дно додека пливате или нуркате.6. Има големини за деца, момчиња и девојчиња со различни слатки и стилски стилови за носење на плажи, базени, паркови и многу повеќе.Содржина на пакетот : 1 Пар Водени Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИШЕ И БРЗО СУШЕЊЕ : Горниот дел е изработен од еластичен материјал од ткаенина, како чорапи кои нежно ја прицврстуваат вашата кожа што го одржуваат дишењето и искуството со брзо сушење. ЗАШТИТЕН ЃОН : стапалата се изработени од гумени материјали со текстуриран дизајн кои лесно одржуваат рамнотежа на лизгаво место и ги штитат нозете од топла плажа, ронки на копно или во вода. ПРАКТИЧНО НОСЕЊЕ : Магнетното затворање ви овозможува лесно да ставате и полетувате. Како и чорапите, тоа прави да се чувствувате одлично флексибилно и удобно во носењето. ФЛЕКСИБИЛНИ : нашите влечки за аква чевли за пливање се со мала тежина и лесно се носат, без разлика дали одите на река, море, езеро и океан за да играте, можете да ги понесете нашите аква чевли со вас. ПРИЛИКИ : водените чевли совршено одговараат за игри на плажа или вода како пливање, сурфање, базен, едрење, кајак, одбојка на плажа итн. Особено за семејни излегувања!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

Мажи Пасишта Крава Гроздобер Преголеми Долг Ракав Круг Вратот Плетени Пуловер Џемпер Карактеристики : 1

Опис Овој приврзок за клучеви користи материјали од легура на цинк и има извонредна изработка, погодна �

Одговара на следниве возила : Fitnote : Горна, HeaterlexRX400h2006 База 3.3l2007 База 3.3l2008 База 3.3 LToyota Highlander2006 (подмодел : Х

Овој висококвалитетен функционален модел на рамениот зглоб со природна големина на десниот зглоб со ли

Еднорог љубовник? Љубител на музика? Акција игра љубовник? Љубовник на сите нешта симпатична? Оваа игра �

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Розов Кадифен Рајли Стол Од Мебелот Од Меридијан е совршен додато�

Женски Преголеми Дуксери СО Патент ДУКСЕРИ Y2 K Облека Симпатична Тинејџерка Fall Секојдневни Јакни Со Врв

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Здравјето не дува директно на телото и не му наштети на телото ● Дигитален дисплеј за Напојување q диги�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични други Куче Колекционерски Предмети уметнички дела...

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Стакло ремен фитинзи се однесуваат На ѕвезда тато слама чаша замена нелизгачки тока боја стакло слама 23

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy A1

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Платина Сива Површина Килими, 5 ' Плоштад Дизајнир�

Ракав За Тетратка со врвен Квалитет Со Стилски Допир Ракавот За Тетратка Во Менхетен Сиетл 15.6 " е стилск�

Оваа" Шармантна куќа ЗА Чамци III " wallидна Уметност Во Рамка На Фарма е отпечатена со користење на најквал�

Scroll