Свеж
Покемон Томи Клип н Носете Покебол Пикачу Слика Во Собата [20-годишнината]

Покемон Томи Клип н Носете Покебол Пикачу Слика Во Собата [20-годишнината]

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

На Сите Одг Тренери таму! Во прославата на 20-годишнината Од Покемон, одете и фатете го ова ограничено издание Клип' н ' Носете Ѕиркаат Топка. Вклучува фигура пикачу од 2 инчи и Премиерна Топка, и двете со специјална бисерна завршница. Воз На Одг 20-Годишнината Пикачу Слика И Ѕиркаат Топката Карактеристики : Вклучува ограничено издание Клип' n 'Носат Премиер Топката И 2 инчен pikachu слика И Премиерот Топката и pikachu слика имаат бисерна завршница доаѓа во премиум 20-годишнината пакување изглед за повеќе ограничено Издание Клип' n ' Носење изданија во текот на годината на сите Одг Тренери таму! Во прославата на 20-годишнината Од Покемон, одете и фатете го ова ограничено издание Клип' н ' Носете Ѕиркаат Топка. Вклучува фигура пикачу од 2 инчи и Премиерна Топка, и двете со специјална бисерна завршница. Воз На Одг 20-Годишнината Пикачу Слика И Ѕиркаат Топката Карактеристики : Вклучува ограничено издание Клип' n 'Носат Премиер Топката И 2 инчен pikachu слика И Премиерот Топката и pikachu слика имаат бисерна завршница доаѓа во премиум 20-годишнината пакување изглед за повеќе ограничено Издание Клип' n ' Носење изданија во текот на годината.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Scroll