Свеж
Начин да се слави

Начин да се слави

Присуството: Во магацинот
DEN 863.84

Начин да славиме! 8 CT нараквица за сјај, 8in Секоја пакет содржи 8 парчиња 8-инчни аква, розови и виолетови сјајни стапчиња и 8 парчиња пластични конектори. Одлично е за Ноќта на вештерките, родендените, 4 -ти јули, огномет и разни големини на забави. Само активирајте го стапчето за сјај и поврзете го со пластично парче. Светлиот сјај трае 6-8 часа. Тој одговара за унисекс, деца, па дури и возрасни. Ајде да ја добиеме оваа ставка за сјај за да можете да застанете на секој ноќен настан. Големина : 2.37in. x 10.51in. x 0,5in., Тежина : 46 g 8 парчиња 8-инчни сјајни нараквици и пластични конектори. Големина : 2.37in. x 10.51in. x 0,5in., Тежина : 46 g. Костум за унисекс, деца и возрасни. Одлично за забавата со игра за игра и забава. Боја : розова, виолетова и аква. Сјај за 6-8 часа. Големина на производот : должина од 8 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Начинот за славење е подготвен за лекување со печатени хеланки за жени со плашливи кул и забавни отпеча�

Начин да славиме! Glow Mega Party постави 20 CT со повеќе бои во пакет Вклучувајќи нараквици 12 парчиња, стапчиња з

Изнесете ги вашите велигденски планови со овој начин да го прославите Велигденскиот Дино Свет Мега од р

На овој начин да се слави vestетвата сива ткаенина Гном носи живописна атмосфера на жетва каде било во ваш

Каков „начин да го прославиме тато“ на неговиот посебен ден со патот да го прослави сетот на кралот на �

Започнете го вашиот изглед на денот со малку патриотска цветна моќ од пат за да славите Оваа мета Starflower,

Украсете го вашиот дом за Марди Грас со начин да го прославите изборот на Марди Грас Флеурделис...

Начин на славење на 54парчиња тетоважите на Денот на Свети Патрик се дизајнирани со креативна шема за да

Начинот на славење на MGO Blue Egg / Tulip прави прекрасен додаток на велигденскиот приказ што ќе биде совршен з�

Направете им на вашите гости да ги искористат вкусните бонбони и да ги третираат на следната прослава с�

Украсете го секој простор веднаш со овој празничен начин за славење на сјајниот прозорец на Денот на вine

Туту симпатична! Облечете го вашето среќно девојче на овој Начин за Да Го Прославите Боди На Денот На Св�

Scroll