Свеж
Сехао Женски Секојдневен Фустан Женски Октоберфест Фустан Тело За Вајање Сценска Облека Чевли И Додатоци Црн

Сехао Женски Секојдневен Фустан Женски Октоберфест Фустан Тело За Вајање Сценска Облека Чевли И Додатоци Црн

Присуството: Во магацинот
DEN 319.68

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јаман од Пазарот На Џојбај.Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Половината : 72см/28.35" Ракав : 20.5 см/8.07" Должина : 102см/40.16" Големина : М САД : 5 ЕУ : 35 БИСТА : 88см/34.65" Половината : 76см/29.92" Ракав : 21см/8.27" Должина : 103см/40.55" големина : л сад : 6 еу : 36 биста : 92см/36.22" половината : 80см/31.50" ракав : 21.5 см/8.46" должина : 104см/40.94" големина : xl сад : 8 еу : 38 Биста : 96см/37.80" Половината : 86см/33.86" ракав : 22см/8,66" Должина : 105см/41,34" Големина : ххл сад : 9 еу : 39 биста : 102см/40,16" половината : 92см/36,22" ракав : 22,5 СМ/8,86" должина : 106см/41,73" женски октоберфест фустан тело скулптура фаза карактеристики : должина на ракавот : краток целокупниот стил прикажан во фотографијата е ТОЧНА, но може да има Разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова на други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Пол : Женска Шема Тип : Печатен Материјал : должина На Полиестерска Облека : Short Size USEUBust Waist Sleeve Lengths43484cm/33.07"72cm/28.35"20.5cm/8.07"102cm/40.16"M53588cm/34.65"76cm/29.92"21cm/8.27"103cm/40.55"L63692cm/36.22"80cm/31.50"21.5cm/8.46"104cm/40.94"XL83896cm/37.80"86cm/33.86"22cm/8.66"105cm/41.34"XXL939102cm/40.16"92cm/36.22"22.5cm/8.86"106cm/41.73"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 84cm/33.07"Waist : 72cm/28.35"Sleeve : 20.5cm/8.07"Length : 102cm/40.16"Size : : 5 EU : 35 Bust : 88cm/34.65"Waist : 76cm/29.92"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 103cm/40.55"Size : LUS : 6 EU : 36 Bust : 92cm/36.22"Waist : 80cm/31.50"Sleeve : 21.5cm/8.46"Length : 104cm/40.94"Size : XLUS : 8 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"Waist : 86cm/33.86"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 105cm/41.34"Size : XXLUS : 9 EU : 39 Bust : 102cm/40.16"Waist : 92cm/36.22"Sleeve : 22.5cm/8.86"Length : 106cm/41.73" Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Прикажуваат Бои, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Ќе добиете : 1пц Фустан + 1пц Лента + 1пц Престилка. ●Материјал●Женски Секојдневен Фустан Изработен од Полиестерски Материјал, Убав, Издржлив и Сигурен. }Боја}Облека Чевли облека чевли женска облека; женска облека летен клиренс;женска облека 2023;женска облека поставува облека;дозвола за женска облека;женска облека; женска облека; женска облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С Биста : 92см / 36.22 "Половината : 76см / 29.92" Ракав : 59см / 23.23 "Должина : 105см / 41.34" Големина : М Биста : 9

Плажа Бохо Сарафан Против Лето Со Џебови Врат Без Ракави Макси Лабав Фустан Печатење Долги Тесни Женски

Грижа за облека : Само миење на рацете Здолниште од тули : 3 слоја Тип на ткаенина : Tulle Материјал : полиест�

Женски Бодикон Фустан, Без Прерамки Без Грб Цвет Печатење Тенок Фит Мини Фустан За Клуб Партија...

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Нашата продавница има многу изненадувања подготвени за вас

Обични женски божиќни печати за плишани копчиња со долги ракави со аспиратор со аспирации со аспиратор�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај.Модни Жени Со Д

Карактеристики : 1 Висок квалитет : Терилен супер мека, висококвалитетна ткаенина, многу удобна за носењ�

Карактеристики : Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен памучен лен, пријателски за кожата, �

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и мод

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Половината : 98см / 38.58" Колк : 100см / 39.37" Должина

Ткаенината е удобна, мека и еластична, со добра дишење и апсорпција на влага и нема да ја гребе кожата...

Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен Големина(см)tttttttttttttt t t t t6890пресврт : t6272t Hip : t8092 Tdre

Занает : форма На комбинација На Колаж / шевове : должина на здолниште со едно парче : тип на кратко здолн

Големина : С Биста : 84см / 33.07 "Половината : 74см / 29.13 " Должина : 62см / 24.41" Големина : М Биста : 86см / 33.86 "Половин�

Големина : XS Биста : 6384cm / 24.8033.07 "Половината : 6264cm / 24.4125.19" Колк : 8090cm / 31.5035.43 "Должина : 98cm / 38.58" Големина : С Би�

Нашиот VВрат / Висок Низок Раб / Отворен Преден / Завиткан Дизајн Со Појас / Мек Кадифе / Еднобојна / Обичн�

Карактеристики : 1.Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер и памучен материјал, мек

Женски Долг Фустан, Јака Со Вртење надолу Без Ракави, Лежерен Фустан Со Лежерна Забава, Нашиот долг фуст�

Жените Мода Надвор Рамо Ракави Еднобојна Патент Матурска Коленото Должина Фустан Карактеристики : 1 Мат

Големина : С Биста : 92см / 36.22 "Должина : 95см / 37.40" Големина : М Биста : 98см / 38,58 "Должина : 97см / 38,19" Големина : Л

Scroll