Свеж
Кингстон Месинг КБ3003ПЛ Гроздобер Контрола На Јачината На Звукот Со Рачка На Рачката, Антички Месинг

Кингстон Месинг КБ3003ПЛ Гроздобер Контрола На Јачината На Звукот Со Рачка На Рачката, Антички Месинг

Присуството: Во магацинот
DEN 1559.52

Вентилите за контрола на јачината на звукот се специјално изградени за да ви обезбедат соодветна количина на вода за да го направите вашето искуство со туширање прекрасно. Премиум финишот на оваа конкретна контрола на јачината на звукот ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот ансамбл за бања. Спарете се со други најважни работи за туширање од истата завршница за кохезивен изглед. Фабрикувани Од Цврст Месинг. 1/2-14 Нпт Врска. 5-3/80" Дијаметар На Предната Плоча. Рачката со една Рачка Ги Исполнува Упатствата НА АДА. Отпорен На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост. Лесен За Чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични други Куче Колекционерски Предмети уметнички дела...

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа тајландска мермерна кожа е

Осветлете го вашиот дом или надворешен простор со нашата Земја ЛИ ТЕКСАС 94025 Стол За Надворешна Поли Смо

Женски Обични Шупливи Странични Врвки Од Кожа Ткаени Грб Римски Сандали Со Ниска Потпетица Забелешка : �

Овој шаховски сет со големина на турнир доаѓа во комплет со шаховска табла, шахисти и патна платнена тор

Овој висококвалитетен функционален модел на рамениот зглоб со природна големина на десниот зглоб со ли

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливање Шорцеви Фу�

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Овие екстремно лесни лажици произведуваат заводливо нишање на кое рибите не можат да одолеат Тие се ефи

Богатствата На каролина Bb8683cnl Божиќни Ирваси И Ленти Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичк

​​Тренерите на одг ќе бидат обвинети по битката со Овој Градежен Пачирису Отворете Ја Топката За Ѕирка

Scroll