Свеж
Каскада Сртот Кристално Огледало Блиц, Бисерна Црна

Каскада Сртот Кристално Огледало Блиц, Бисерна Црна

Присуството: Во магацинот
DEN 880.00

Кристално Огледало Блиц : ексклузивен производ За Каскада. Најневеројатниот флеш материјал достапен денес. Поради подобрените производствени способности, тој рефлектира речиси три пати поголема количина на светлина од кој било друг блиц. Извадете го надвор и споредете! Каскаден Срт Кристално Огледало Блиц, Бисерно Црно : "Кристално Огледало Блиц" : ексклузивен производ За Каскада. Најневеројатниот флеш материјал достапен денес. Поради подобрените производствени способности, тој рефлектира речиси 3 пати поголема количина на светлина од кој било друг блиц. Извадете го надвор и споредете. 8 " хенк 800 Насоки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Риболов Мами КОИ СЕ ЧИСТ ДИНАМИТ! За повеќе од 40 години Зуи Бомба Мами е водечки пакет во мамка дизајн и и

Боја : Затвореник ролна Ракчиња;Големина : М;Име На Одделот : Унисекс Возрасни;Земја на Потекло : Индонези

Од 1950тите, оригиналната Опашка На Петелот На Ворден е и сеуште е една од најпродуктивните спинери наоко�

Дизајниран до совршенство, Пливањето Ланкерхант бенто е еден од најреалните имитатори на мамки на паза�

Реката2сеа Вупер Плопероваа жуборечка мамка за топвода е најуникатната мамка за топвода на пазарот...

Гамакацу Пернат Високите Куки ја подобруваат секоја мамка со која се совпаѓаат Додадете една од Нашите

Специјалната Супер харинга е наменета за харинга, Аншоа и мамки за вештачка имитација долги повеќе од ш�

Можеби денес нема подобар сеопфатен црв на пазарот од УПриказната, совршено тело со средна големина за �

Способноста брзо да покриете многу вода без да нуркате длабоко е местото каде ШТО ОВОЈ 3д Миноу На Површ�

Мепс Аглија Обичен Висок Тонер Фабрика Кафеава Пастрмка 1 / 8 Мл.Мепс Аглија фабрика е оригиналниот франц

Реплицира малолетничка Сончева Риба, туркана на површината од грабливи риби Идеален за Бас Од Голема Ус

Опис : Материјал : оваа светилка за мамка е изработена од акрилик, па затоа е леснотија, нослива и издржли

Сукулата е жига за риболов на мраз со синџир на куки, изработена Во Финска од стручни рибари од мраз.Мамк

ЈоЗури кристал миноу хард мамка риболов мамка Дејството На Кристалниот Миноу е водечка индустрија Дост

Четка За Бебиња На зум, Мамка За Риболов На Свињи, Калифорнија 420, 4", 12пакетот е најдобрата мамка за сите с

Направено со комбинација На Блиц Во Огледало и спандекс подобро познато и како Флексибилен Конец или Ко

Јум Дингер беше дизајниран да биде ловен на различни начини, наместен Во Тексас, откачен стил, на платфо�

Сенко е главен во светот на риболовот Оригиналната мекопластична стапче доаѓа во големини кои се движа�

Оди Оди Тркачите имаат уникатно тело на профилот Опашката е извртена за 90 степени од телото наместо тра�

Достапно во шест бои За различни локации и услови, Сигурниот Спин е наместен со ставање преку типична ма

Риболов Справи Мелница, Риболов Справи Опрема Бојлери Мамка Мелница Светлина Во Тежина За Секојдневна �

Зуењето На ПЕТАРДАТА Чакал е за правење големи звуци на пукање на врвот на водата Двата реквизити се диз

Формата ја исполнува функцијата Во Шупливото Тело Во Жива Цел Со стратешко усогласување на две различн�

Кокане Специјална Мамка Од Жариште комбинира и светли бои и Врвна акција Овие шарени мамки вклучуваат с

Лигњите За Изгрејсонце Од ПЛинијата се совршена Мамка за голем број различни видови Од тролери од океан

Од А М Риболов : " ние ги комбиниравме докажаните акции за фаќање риби на две класични мамки за да создаде

Чаша глава со ѓаволски очи на боја акцентирани корки тело зацементирани На мустад кука Најдобро кога се

Хармонија Риболов Компанија работеше напорно за производство на врвен квалитет, турниродделение волфр

Scroll