Свеж
Хартија Grosgrain Пресврт Вратоврска Лакови, Црна И Бела,, 100 Пакет

Хартија Grosgrain Пресврт Вратоврска Лакови, Црна И Бела,, 100 Пакет

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Џем Хартија И Плик Гросгрин Пресврт Вратоврска Лакови се одличен последен допир за додавање на вашите роденденски или празнични подароци. Не секој има време да врзе индивидуална лента во лакови, така што овие лакови за врзување се совршен додаток за завиткување подароци за секој што брза. Тие доаѓаат во варијации на обоени ленти и се достапни во 2 различни должини за да можете да ги користите за различни големини на подароци. Изработени од полиестер, овие црно-бели лакови за завртување на бод имаат текстура. Не само што можете да ги користите за подароци, туку тие се разноврсни и можат да бидат поставени на забави за родендени, свадби или тушеви за бебиња. Можете дури и да ги додадете во вашите врски за коса за да ја дадете таа гламур. Бидете сигурни да земете пакет лакови за вртење на гросгреин за вашиот следен празник и роденденски подароци. Џем Хартија И Плик Боја : Црна И Бела бод. Големина : 5/8 во. Количина : 100/Пакување. Дајте им на вашите пакети гламурозен изглед со Нашите Лакови за Вратоврска За Извртување На Бруто зрно. Веќе во форма на лак овие врски за извртување ви заштедуваат време за завиткување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Повторно е Божиќ! Овој пакет живописни занаетчиски ленти со ленти ви помага да го засилите вашиот празн�

Зое Деко Вклучува : 1 Голем сјаен жолт лак со 22 меки јамки, две опашки од лента од 18 инчи и 4 квадрати со дво

Опис Дали барате креативна и убава Лента за повеќе намени? Ако одговорот е да, оваа лента може да ви помо�

Едно Лице сатенска Лента 11 / 2 "X12' ОВЕСНА КАША ОФРЕЈ лентаЕдно Лице лента Овој пакет содржи 4ид / 3,65 мм од 11

Празникот за празници за празници за печатење на мрежи додава одредена текстура на свеченостите! Оваа д

Гросгрин Шеврон лента Од Нишка 2 1 / 4 " 5 ЈардиНеон Грин2 1 / 4 " широка шеврон гросгрин лента совршена за изра

Апликација : Овие панделки се совршени за завиткување подароци, цветен аранжман, украси за колачи, проек

Геометриската лента со хартија од џем е совршен акцент на секој подарок, домашен декор или проект за зан

Лак за венец од лента широки 10in, 18in долги опашки, лента за новогодишни елки, зимска декорација, Божиќен д

Покажете ја вашата креативност со оваа лента за време на празникот Направено е од 85 проценти полиестер �

Карактеристика : производот е исклучителен во изработката, а работ не е лесно да падне.1 ролна, 10 јарди во

Самостојна Решетка Лента Декоративна Лента 15 см Кутија За Пакување Подарок Атмосфера Декоративен Праз�

Соберете малку украсна лента за сите ваши потреби за занаетчиство и завиткување и донесете го тој допол

Офрајските трими се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете совршена лента за занае�

1.Дизајн на изглед : овие празнични украсни лакови се дизајнирани со кариран стил на бивол, едноставен, н�

Џем Хартија И Плик Дупиони Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за различни специјални пр�

Royal Blue 7 / 8 "Grosgrain Ribbon во 100дворци на големо количество ќе уживате во занаетчиството, шиењето и украсувањет

Нашата ролна на Burlap е 100% природен Одлично за креативни проекти, нашата шема за ткаенини за ткаенини може

Одлична квалитетна лента е идеална за родендени, тушеви за бебиња, облека, пакување, употреба на невести

Викерман 2.5 " х 10 јд Црвена Кадифена Лента Додадете ја Оваа Прекрасна Лента на кој било аранжман, празнич�

Свилен мека бела сатенска лента, 4 ширина 18 јарди металик метална сатенска лента кула вклучува 6 јарди с�

Scroll