Свеж
- Зафат Плус Топчеста Црна 5pk

- Зафат Плус Топчеста Црна 5pk

Присуството: Во магацинот
DEN 56.16

Секоја Зебра З-Зафат Плус Топчесто Пенкало што Може да се Повлече има професионални и стилски дизајни и е новото пенкало по избор. Тоа е најмазното пенкало таму, користејќи мастило со Низок Вискозитет што комбинира брзо време на сушење на топката и лесни перформанси на лизгање со мастило. Пакување од 5, Црно Мастило. Сега е достапен во 9 живописни бои (барелот ја рефлектира бојата на мастилото). Големина Од 1,0 мм. Мастило со низок Вискозитет за супер непречено пишување. Нелизгачки, Без Латекс З-Зафат за удобност. Лесни Перформанси На Лизгање Со Мастило. Повлекување топчесто мастило за покајание за супер непречено пишување. Нелизгачки, без латекс з-зафат за удобност. Достапни бои за мастило : Црна, Сина, Црвена, Зелена, Виолетова, Портокалова, Чај, Фуксија, Светло Зелена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Системот За пишување Со Инкџој започнува брзо без влечење, бара минимален притисок од раката и обезбеду

Вашето омилено хемиско пенкало, сега достапно Во Гел Профил гел нуди непречено, без напор пишување во за

Крст Бејли Црн Лак Со Среден Нерѓосувачки Челик Пенкало За Фонтана И Шише Со Мастило Поставете црна зав�

Симбол Проектор Пенкала Супермен Симбол Проектор Пенкало Е пенкало Што Кларк Кент користи и луѓето сек�

Енергел легура повлекува јел Пен нуди луксузни премиум метал барел и идеален спој на lqd и jel за најдоброт

Неверојатно мазно и шарено, новото Пенкало Со Акробол Бои од Пилотот го има сето тоа стилски дизајн, удо

Бик Брзина Задебелени Букви Топката Пенкало Задебелена Точка (1,6 мм) Црна 2Брои Боја : Црна Големина : 2Бро

Пенкалото За Повлекување НА Зебра 301А има класичен дизајн со модерен метален барел.Задебелени обоени ме

Ова Црно Пенкало Ле Пен е дизајнирано за разноврсност и стил Се одликува со микрофина пластична точка и

Екстра голем, мек гумен зафат и дизајн со широк барел обезбедуваат супериорна удобност и контрола на пи�

Пенкалата со Течен Гел "енергел Бисер" имаат бисерно бела завршница и технологија со мастило со високи п

Пенкалата што Се Повлекуваат сараса џел имаат Еволутивна Брза Сува Технологија која се суши за помалку

Исклучително Мазно и Крцкаво најдоброто пенкало за секојдневно пишување, Топчестите Пенкала унибал Џе�

Зебра Ф402 Стигнале Хемиско Пенкало нерѓосувачки челик барел обезбедува професионален изглед и чувство.

Удобно ширење радост Хартија Колега Инкџој 300 Стап Пенкала нека вашите зборови и идеи течат во светли, с�

НАЗАД ВО БАЗИЌ Седиште во Лос Анџелес, Калифорнија, Сад Нашата цел е да му обезбедиме на секој клиент дол

Тоа е џел пенкало со високи перформанси со елегантен, професионален изглед што го прави инструмент за п�

Мазното пенкало што се повлекува обезбедува задебелени линии од 1,4 мм Истакнати карактеристики на диза�

Scroll