Свеж
Старфрит 11лб-Нутритивна Скала Со Капацитет

Старфрит 11лб-Нутритивна Скала Со Капацитет

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Капацитет : 5 кг / 11 фунти,Точност : 1,0 г / 0,05 мл,Платформа За Калено стакло,Комплетна база на податоци за седум хранливи вредности од 999 намирници или состојки,Хранливи вредности : калории, протеини, масти, јаглехидрати, натриум, влакна, холестерол,Заштедете И потсетете се до 99 записи за хранливи вредности,функција За Автоматска конверзија (империјална / метричка),нула и тара функции,Користи на 9 v батерија (вклучени) starfrit 11lb-капацитет исхрана скала апликација/употреба : Кујна. Апликација/Употреба : Кујна. Извор На Енергија : Батерија. Извор На Енергија : Батерија. Тип На Мерење : Фунта, Килограм, Грам, Унца. Тип На Мерење : Фунта, Килограм, Грам, Унца. Зголемување на тежината( Царски) : 0,05 мл. Поддржана Големина на батеријата : 9 V. Зголемување На Тежината( СИ) : 1 гр. Материјал На Платформата : Калено Стакло.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кога го користите овој производ, не користете мобилни телефони во рамките на 30 см од телото на скалата, б

Список на делови : 1* Скала За Кафе 1* Подетален опис : Спецификација : Капацитет : 3000g Minimum тежина : 0,1 gserving го

" КУЈНА ОД СУШТИНСКО значење : оваа дигитална кујнска вага ги отстранува претпоставките од големината н�

Описr r Ако сте барале високопрецизна електронска кујнска вага, тогаш вашето пребарување е завршено! Тоа

Компактна Клупа скалата НА САДОТ LB1000 има читливост од 0,1 g и отстранлив пластичен сад Отстранливиот капа

1.Оваа кујнска вага може да се користи за подобро готвење, печење, следење на внесот, губење на тежината и

Мерењето на јачината на звукот и Тежината само по волумен не е секогаш доволно точно за чувствителните �

Двапати оцени најдобра вредност од водечко независно списание за потрошувачи, Дигиталната Скала Ескал�

Scroll