Свеж
Ournourneуни Колекција женски тереза ​​Тру удобна пена наредени потпетици колена високи чизми

Ournourneуни Колекција женски тереза ​​Тру удобна пена наредени потпетици колена високи чизми

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Дали сте град или lубител на земја? Канан и со колекцијата Тереза ​​по списание. Овој чизми за укажани пети со блок потпетица е совршен начин да ги завршите вашите есенски облеки. Овој изглед позајмен од „Дивиот Запад“ има крок текстурирана веганска кожа и удобна пена од 4 мм TRU ™ ™ insole за удобно вклопување. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 16 1/2 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Bootидарот на глуждот на сјајот од Бринли Ко е конструирана со премиум горе со пенливи сјајни детали на за

Бидете сигурни да се забележувате секој пат кога ќе излезете надвор од носењето на колекцијата gournee Leeda B

Wannita од Brinley Co е навистина совршен стил на мешавина и прилагодлив што оди со сè Овој багажник има мека вег

Овој стилски клин бути од Brinley Co има мек материјал за велур со велур со перфориран детал на предната стра

Нека се тркалаат добрите времиња! Рорк е тркалезна бута, изработена со мека веганска кожа поддржана од б

Чекор во шик стил Со Колекцијата Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми Оваа прекрасна чизма со

Изгледајте како ѕвезда облечена Во Плејсер БлондиР1009 Платформа Бути Оваа чизма до глуждот е дизајниран

Естер од Бела Вита ја оое елеганцијата Оваа софистицирана бута за зашилени пети е еден од стиловите што

Популарни Чизми : Чизми За Снегпопуларни Елементи : Функција За Шиење : Чувајте Ја Висината На Топлината

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 480.00

Умните современи детали го дефинираат Дарио од страна на Бринли Ко Внатрешен патент и стриптичен плете�

Западниот бут западен бути ќе ви помогне да останете верни на вашите западни корени За fallуби се во овошј

Елегантен и стилски, Колекцијата За Патување Мег Широк Подигање На Коленото На Коленото Е избор на секо�

Уморни од истиот изглед на ол? Купете пар кратки чизми на Мук Лукс Без разлика дали се фокусирате на чипк

Долги Буци Високи Чизми За Есенски Женски Платформи Високи Чизми До Колена Со Потпетици, Долги Буци Вис�

Датум На Лансирање : 2021 / 11 / 9 Име На Брендот : Кеситин Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја

Потсетник : Пребарувајте го името на нашето бренд Јотами во полето за пребарување, можете да најдете дру

Прошетајте по улиците во стил со колекцијата stournee ivie широко теле колено високо подигање Овој багажник с

Ен Клајн ги охрабрува жените да мешаат и да одговараат на разделби и додатоци за да создадат гардероба п

Scroll