Свеж
Амерок Средно Сребрено Палто И Кука За Капа

Амерок Средно Сребрено Палто И Кука За Капа

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Амерок Х55445С Средно Палто, Наметка И Капа Индивидуална Кука е завршена во Сребро. Колекцијата За Украсни Куки Амерок нуди класични дизајни на решетки за куки и куки идеални за закачување на палта, капи, чанти или додатоци. Сребрената завршница е кул сив метален изглед, често сјаен и полиран. Амерок нуди комплетна линија на декоративен и функционален кабинет хардвер, бања хардвер, кука и железнички и ѕидни плочи.  Амерок?наградуваните декоративни и функционални хардверски решенија ја изградија компанијата?репутација на шик додатоци за дизајн кои ги инспирираат сопствениците на куќи да го изразат својот личен стил. Достапен во различни завршетоци и стилови, Амерок нуди висококвалитетни дизајни по пристапни цени за да создаде совршен завршен допир за секоја просторија. Средно Палто, Наметка И Капа Индивидуална Кука. Завршено Во Сребро. Идеален за палта, капи, чанти или ранци. Вклучува хардвер за монтирање : (Големина (И) : #8 Овална Завртка за Глава x 1 1/8in). Совршено се координира со соодветни хардверски завршетоци На кабинетот Амерок.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Завиткајте ги крпите во опуштен стил кога Ќе ја прикажете Куката За Двојна Наметка Френклин Месинг Астр

Scroll