Свеж
Галакси Таб Е 9.6 16gb Андроид 5. WiFi Таблета Црна - Микро SD Картичка Слот-СМ-T560NZKUXAR

Галакси Таб Е 9.6 16gb Андроид 5. WiFi Таблета Црна - Микро SD Картичка Слот-СМ-T560NZKUXAR

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Јазичето Галакси е е направено да оди каде и да одите и да правите што сакате. Од гледање филм со семејството дома до читање бестселер во кафулето, големиот, светол екран ги забавува сите. Уживајте во повеќе од вашата омилена музика, фотографии, филмови и игри во движење со microsd картичка што ја проширува меморијата на вашиот таблет од 16 GB до дополнителни 256 GB, Чувајте го сето тоа со вас. Направете споделени моменти подобри со напредните карактеристики на камерата На Табулаторот Галакси е. Фатете повеќе на секоја фотографија Со Панорама и Режими на Континуирано Снимање. Видео разговор од било каде. И брзо префрлете се помеѓу режимите на камера и видео. Со Јазичето Галакси Е, Режимот За Деца, достапен бесплатно од Најважните Работи НА Галаксијата САМСУНГ, им дава на родителите мир на умот додека обезбедуваат шарено, привлечно место за играње на децата. Лесно управувајте со тоа до што пристапува вашето дете и колку време поминува користејќи го, сето тоа додека ги чувате вашите сопствени документи приватни. Клучни Карактеристики : ОС : Андроид 5.1, Лижавче. Брзина на процесорот, тип : Четири-Јадро (1.2 GHz). Тип на процесор : Qualcomm APQ 8016. Резолуција на камерата( напред) : 2МП . Резолуција на камерата( назад) : 5МП. Дигитален Оптички Зум : 4x. Резолуција За Снимање Видео : HD 1280x720. Внатрешна Меморија : 1,5 GB RAM МЕМОРИЈА, 16 GB ROM. Надворешна Меморија : до 128 GB micro SD. Батерија : Тип На Батерија : Ли-јон 7,300 m Ah. Време на Пуштање музика : до 198 часа. Време на Репродукција на видео : до 12 часа. Време на играње на интернет : до 12 часа. Енергетска ѕвезда сертифицирана : да. Wi - Fi : Wi-Fi 802.11 a/b/g/n. Bluetooth : bluetooth v4.1. Ерџек : 3,5 мм стерео. Главна резолуција на екранот : 1280 х 800 пиксели. Главна големина на екранот : 9.6".

Детални спецификации

Додатоци на производи

64 МК i Pad Воздух; 802.11 ac Wi Fi СО МИМО; 8mp i Sight камера; 9.7" ретина дисплеј (дијагонала); A8 X чип; FACETIME HD камера; сенз

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

Киливе 7 " Детската Таблета во Розова боја го нуди најдоброто во забавата погодна за деца каде и да одите!

Овој Реновиран apple i Pad Mini 2 2 Gen 16gb Wi ME276 LL а ви ги дава сите карактеристики на i Pad во помала, погодна големин�

Визуелното земјиште е склучување работи што работат заедно за да ви заштедат време и пари! Visual Land Prestige 7 G

10.1 " ШИРОК приказ НА IPS Дисплејот HD со повеќе допири на A10 нуди јасно и шарено искуство за гледање без разл

10 Инчен Таблет 8 Јадро 5 GWi Fi за 11 6 GB 256 GB ROM Двоен SIM Двоен Звучник 7000mah Батерија Повик Таблет 100240 VSpecification : Т�

Оваа ставка Е Реновиранаисполнете Го Табулаторот Samsung Galaxy 4 — прифатлива таблета дизајнирана да биде сѐ

Преносливоста на одличен таблет за забава и практичноста на паметниот домашен центар се собираат во Ле�

Прегрнете го Сприт на авантура Експликативно преносен, Ideatab A2107 го држи одговорот ако сакате да ги задрж�

Таблет Vox Vox, 7 "WSVGA, 512 MB RAM меморија, 8 GB складирање, Android 2.3 ѓумбир, вар зелена, поддржана од Micro SD, 1024 x 600, HFFS ди

Со комбинацијата на планирана поддршка ЗА Експедициите НА Google AR2 И лесна администрација, студентите и п�

Apple i Pad Mini 3 Wi Fi + Cellular 3 та генерација таблет 64 GB 7,9 "" IPS (2048 x 1536) 3 G, 4 G LTE Карактеристики и придобивки од вс

Бебе Таблета, 2gb RAM Меморија ЗА Деца ТАБЛЕТА ЕУ Приклучок 5000m Ah Полнење За Родители За Дома Жолта,Сина,Бел�

Најсовремената технологија На Андроид 4.2 Медузата сега е достапна на таблет со вредност Овој 8" капацити

Истражете ја вашата креативна страна со оваа 11,5инчна таблета EVOO Работејќи на Android 8.1, ќе имате можност да

Совршено за кој било член на вашето домаќинство, оваа таблета е дизајнирана со семејство во умот...

Спецификациимфр Дел Број : IVIEWI785 QWProcessor : Intel Bay Trail Z3735 GCR Процесор (1.33 GHz, QuadCore)Меморија : 1gb DDR3 Display : 7.85" (1024 x 76

7" капацитивен дисплеј со повеќе допири 800 x 480 Резолуција Андроид (ТМ) 5.1 802.11 b / g поддршката На Меморискат

Оваа елегантна, лесна таблета HYtab Плус 8 LB1TMO од Hyundai е идеална за употреба во движење Со тенок дизајн, крис

Турком ТС6610 дигитален цртеж таблет овозможува вашата имагинација и креативност слободен...

Apple i Pad Air cellular со WiFi 64 GB MF009 L / a Во Space Gray The 64gb i Pad Air од Apple има уште потенок дизајн од неговиот претходник На

Kurio 4 S Touch Таблет Android 4.2.2 (Jelly Bean) 8 GB 3,97 "Клучни карактеристики и придобивки : Системот за веб филтрирање �

ТАБЛЕТ Лаптоп, HD Таблет Wi Fi Bluetooth Андроид Глас Повик Игра Таблета, 7 инчен IPS Дисплеј Екран, Wi Fi, 1 GB RAM МЕМОР�

Кога ќе го слушнете името на проскан, веднаш размислувате за квалитетни таблети по неверојатни цени што

Клучни карактеристики и придобивки на брзината на микро Круз T301 Таблет Андроид 2.2 2 GB 7 "Клучни каракте�

Scroll