Свеж
Црвен Кап Машки Дура-Кап® Индустриски Панталони

Црвен Кап Машки Дура-Кап® Индустриски Панталони

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Нема да мора да се грижите дали наскоро ќе ги замените Нашите Индустриски Панталони Дура-Кап. Силната и издржлива ткаенина од диагон има супериорни способности за ослободување на почвата и задржување на бојата, така што нема да трошите време да вежбате дамки или да откриете кој циклус на перење е правилен. Овие својства за лесна нега значат дека Нашите Индустриски Панталони Дура-Кап се секогаш подготвени да одат на работа. Технологијата Touchtex Pro_ обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помеко чувство; Ткаенината Tru Black се спротивставува на избледување на миењето после миење; Бара минимално пеглање благодарение на завршницата отпорна на брчки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Колк : 110см / 43.31" Половината : 84см / 33.07" Должина : 104см / 40.94"Голем�

Мажи Обични Цврсти Карго Панталони До Колена Со Џеб Директно Копче Патент Шорцеви Карактеристики : 1.Наш

Лесни и разноврсни, овие чиноси ќе ви помогнат да одите каде и да ве однесе денот со стил Ги направивме о�

Машки Тенок Фит Бизнис Панталони Мода Се Водат Фустан Панталони Повик Слаби Рамен Пред Работа Долги Пан

Машки Спортски Панталони Шупливи Летни Тенки Лабави Климатизација Девет Поени Pants Features : 1.It изработен е

Машки Секојдневни Хеланки Персонализирани Еластични Модерни Спортски Панталоникарактеристики : Машки

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Панталони Со Среден Струк, Панталони Со Молив, Об�

1pc Pants Occasions : Спорт,плажа и Секојдневен тип на Шема : Цврсти Сезони : Лето И Пролет Пол : Менстајл : Мода Дол�

Детали за производот : Материјал : Мешавина Од Памук Тип На Ткаенина : Ткаени Шема : Печати Повод : Повик...

Ние ги нарекуваме потпис со причина Нашите Каки Со Потпис се Панталоните за кои не познавате, без технол

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Машко Лето Нов Стил Отворен МултиЏеб Комбинезони Директно Спортски Панталони Карактеристики : 1.It израб

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен Тип На Шема : Печатени Должина : Долг

Мажи Секојдневен Моден Џеб За Градите Измиен Тексас Суспендер Долги Панталони Карго Панталоникарактер

панталони за голф мажите ја истегнуваат заострената нога} Панталони За Буетори Мменс За Работа + Широка

Мажите Тенок Фит Печатење Патент Копче Панталони Одговараат На Панталони Машки Секојдневен Мода Долги

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Scroll