Свеж
Лента За батерии со морски избор Со Нерѓосувачки Челик Држете Ги Прачките

Лента За батерии со морски избор Со Нерѓосувачки Челик Држете Ги Прачките

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Обезбедете ја безбедноста и стабилноста на батериите на вашиот брод со Фиоката За Батерии Seachoice 22071. Дизајнирана да ги исполнува ПРОПИСИТЕ НА USCG, оваа фиока за батерии обезбедува сигурно решение за безбедно одржување на батериите за време на вашите морски авантури. Држете Ги Прачките Од нерѓосувачки Челик : фиоката за батерии доаѓа во комплет со издржлив нерѓосувачки челик што држи прачки, навртки и подлошки. Овие робусни компоненти цврсто ги обезбедуваат батериите, спречувајќи какво било движење или менување додека вашиот брод е во движење или наидува на груби води. Сигурно Ограничување На Батеријата : Со Фиоката За Батерии Seachoice 22071, можете да верувате дека изворот на енергија на вашиот брод е добро одржуван и заштитен. Безбедното ограничување што го нуди оваа фиока гарантира дека вашите батерии остануваат во нивната одредена положба, намалувајќи го ризикот од оштетување или несреќи. УСЦГ Во Согласност : Исполнувајќи ги прописите поставени од Американската Крајбрежна Стража (УСЦГ), оваа лента за батерии обезбедува мир на умот, знаејќи дека вашиот брод се придржува до потребните безбедносни стандарди.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој Склоп На Пластична Рачка За Замена На Морскиот Избор лесно се инсталира на местото на оригиналната

Одговара на повеќето телефлексни ротациони апликации за управување од 1968 година до денес...

Верувајте дека овој издржлив производ На Пумпата Џонсон ќе ви трае со години на употреба Џонсон Пумпа 712

Најмазен и најнизок напор за управување механички кормило понудени на пазарот место, но сепак нуди лесн

Одговара на повеќето телефлексни ротациони апликации за управување од 1968 година до денес...

Дизајниран за голема брзина и перформанси на денешните врвни бас чамци За Единечни О / Б со помош на моќн

Опис : Издржливост : оваа рачна пумпа за вода е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, која нуди издржливост, пр�

Seachoice Suppers suppers имаат полиетиленска топка и пвц заптивка за автоматско запечатување и одводнување на пал

Нова Cv Серија Провери Вентил groco Cv200 Цевка 2 "35 / 8" x 5 " x C 23 / 4" : може да се користи во системи за вода или гори

Овој реквизит е уникатно дизајниран со две геометрии на сечилата : (етикета на дијаграмот 2)две сечила ја

Овој контролен кабел е идеален за вашиот брод Seastar Solutions OMCJ / E Tfxtreme Контролен Кабел : нерѓосувачки челик и

Оваа хромирана топка од цврст челик е конструирана според строгите спецификации за да се обезбеди поле�

АНОДНА ЛИНИЈАСЕКАЧ С МОД Б ЦИНКЛИН ЦИНК анода"Според Производителот"за употреба на солена вода."Моделбм

Нови Меркур / Меркрузер Контролни КаблиСтандарден uflex C5x14 Должина 14' : Со 18 laywire канал за зголемена ефика�

Овие Терминали за Прстени со Топлинско Собирање од 3 до 1 имаат врвна конструкција за најдобри резултати

Нашите Кертриџ пумпи вклучуваат некои од најнапредните карактеристики во индустријата, карактеристик�

14 ' VHF Морски Бенд 8d B Добивка 2 Парче Галакси Антена, MFG# 5230, Бело, вклучува 2 парче (94" база Бела, вклучува 2 п�

Прекинувачот за палење Од Сиера е точна инсталација ЗА замена НА ОЕМ Идеален за DFI, EFI и MPI мотори...

1" стапка На Проток На ЕлектроМагнетна Спојка : Номинални 23 Американски Галони / мин При 1750 Вртежи Во Мину

Брановидни Влажни Издувни гасови И Вода Морското Црево нуди најдобри перформанси и радиус на свиткувањ

Овој контролен кабел е идеален за вашиот брод Seastar Solutions CC189 Gen II Кабел За Контрола На Жива : нерѓосувачки �

Адаптер другари 7начин возило на 4 или 5начин приколка Дизајниран за лесно совпаѓање на различни стилови

За речиси сите ДЕНЕШНИ ОБ СО тркала до 16" дијаметар Еден кабел : за повеќето чамци Двоен кабел : за чамци с

Карактеристики закривена стаклена леќа отпорна на гребење со нерѓосувачки челик, рамки во близина на р�

Scroll