Свеж
Викерман 10 Вар Боровинки Сјај Лист Вештачки Божиќ Трансферот, По Торба

Викерман 10 Вар Боровинки Сјај Лист Вештачки Божиќ Трансферот, По Торба

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Викерман 10 " Вар Боровинки Сјај Лист Вештачки Божиќ Трансферот. Овој брилијантен декоративен избор го има сето тоа, жични ливчиња и стебло за лесно обликување, зеленило од борови коски и пенлив сјај. Тоа го прави одличен акцент на секој празник украсување проект или аранжман. Постојат 12 зема по пакет. Изработени од издржлива пластика. Жични Ливчиња и Стебло За Лесно Обликување. Сјајот Нагласи. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Донесете празничен допир на вештачките цветни аранжмани околу вашиот дом со Нашиот Спреј За Сјај Со Ѕве

Викерман 27" Вештачки Калај Сјај Лист Божиќ Спреј Овој пенлив сјај акцентиран спреј содржи жица низ ливч�

Оживејте го вашиот внатрешен простор со допир на трајна природа Оваа колекција мешавина од диви цвеќињ�

6 " Чоколадо Искра СветкаБакнување Топка Викерман Новогодишна Елка Украс Опис : Викерман 6 " Чоколадо Ис�

Создадете излитен шик цветен аранжман со овој спреј со голи гранки од Asланд Ставете ја оваа прицврстува

Содржина на пакетот : вкупно ќе добиете 40 парчиња украси од вештачки борови иглички, а тие се во златна б�

Scroll