Свеж
ДОКИНГ Станица УСБ-Ц 6-Нано Пристаниште Про Пристаниште, Двојни Монитори, УСБ Ц, УСБ А, ХДМИ, 8К 30хз, 13 Кабел, 100в Пд Моќ, Виндоус, Мекбук Про, Мекбук Ер, Гуд3ц8к2п

ДОКИНГ Станица УСБ-Ц 6-Нано Пристаниште Про Пристаниште, Двојни Монитори, УСБ Ц, УСБ А, ХДМИ, 8К 30хз, 13 Кабел, 100в Пд Моќ,

Присуството: Во магацинот
DEN 167.20

6-Во-1 УСБ-ц докинг станица СО големина НА Патување ЗА мобилни професионалци. Полнење ЛАПТОП 2 X USB - а 2.0 порти. Компатибилен со гром 3/4 (USB-C) лаптопи и таблети. Солиден алуминиум домување. Работи со новиот USB-C i Pad Pro во режим на огледало.

Детални спецификации

Додатоци на производи

? Висококвалитетен Сигурен, Потрошувачки И деловен Професионалец HDMI 2.0 Адаптер Комплет работи За Samsung Gala

USBC USB 3.1 Тип C Машки Конектор НА USB 2.0 Б Тип Машки Кабел За Податоци За Мобилен Телефон Macbook Лаптоп За Мобиле

Синиот АТ&Т 4 Стапки ПОЛНЕЊЕ И Синхронизација USB За ТипC Кабел е идеален за употреба насекаде Ова е ДЕБЕЛ,

Тетерпро УСБЦ до 3,0 Машки Б Кабел, 15', Портокалова Компатибилностмамија Лист : КРЕДО 40, КРЕДО 50, КРЕДО 60, КР

УСБЦ (ТипЦ) Кабел За Полнење и Синхронизација Карактеристики 3ft, 6 FT И 10 FT, брзина на брзо полнење брзинапр

Синиот 4 стапки Долг, Брзо Полнење, Кабел Без Заплеткување, Работи со Нови i Pads На Apple, Паметни Телефони Со

C2 G 3 FT USB C До HDMI Адаптер Кабел4kАудио / Видео Адаптер Поддржува ДО 4k резолуција на 60 Hz Реверзибилен, симет�

Наполнете и Префрлете побрзо со новиот USB реверзибилен кабел Од Типот C! Наполнете го и синхронизирајте �

3ft Метал PD Кабел За One PlNord N300 / N20 / 10 T 5 G ТелефониТипC ДО USB C Полнач Кабел За Напојување Жица Синхронизација

Овој 10метарски Hi Vis USBC ДО USBкабел е совршен за полнење на вашиот уред или синхронизација на слики музика �

ОВОЈ USBC ДО USBкабел е компатибилен со One PlNord N20 5 G 30 W (20 V) ултра брза испорака на енергија за полнење и синхр�

PWRON е специјализиран за производство на напојување со високо квалитетно и економично замена за лаптоп, �

ПОД Агол USB 2.0 ТипМашки ДО USBC Тип Машки Податоци Рамен Тенок FPC Кабел ЗА FPV И Диск И Телефоновој кабел ви ов

Ематик 10 стапки Розово Полнење и Синхронизација Ткаени USBC 2.0 ДО USBКабелот е универзален и сигурен за сек�

Бел 6ft Долг ТипC Кабел [CдоC] БРЗО Полнење USB Жица Синхронизација USBC Кабел w Брзо Полнење Компатибилен Со Sams

т Star Tech S251 BU31315 2.5 USB C Хард Диск КомплетUSB 3.1 Тип C СО USBC И USBКабелUSB 3.0 HDD Комплет t Store и пристап до податоци

USB Кабел типC 10 FT ЗА SAMSUNG GALAXY A73 5g, A53 5 G, A33 5 G,A13 5 G, A03s Телефони КАБЕЛ За Напојување НА КАБЕЛОТ USBC Долго D924819AW10

ТИПЦ МЕТАЛ USB Кабел ЗА LG K51, Кадифе, Стило 6 Полнач Кабел За Напојување ЖИЦА USBC 3ft Плетенка Синхронизација

Назтех УСБа ДО УСБЦ 2.0 Кабел за Полнење и Синхронизација 6ин (13851ХИП) Лесно поврзете стандарден USBуред со U

ТИПЦ USB Кабел За Galaxy S20 S21 Ултра / Плус S20 Вентилатор Издание Полнач Кабел За Напојување USBC 3ft 9489986AWThis кабел

0 периферен на овој USBC 3 Преносот на податоци забрзува до 10 Gbps, што ви овозможува да пренесувате гломазни

Професионален ОТГ Компатибилен Со Samsung Galaxy S21 / Ултра / S21+ / Плус Директно Во Движење Конекција Контролор �

Scroll