Свеж
11,75 Белиот дрвен пик -камион пад vestетва wallид што виси

11,75 Белиот дрвен пик -камион пад vestетва wallид што виси

Присуството: Во магацинот
DEN 224.00

Додадете допир на рустикална елеганција во вашиот декор со овој шик дрвен камион. Карактеристики насликано дрво што е совршено потресено да се занимава со гроздобер чувство. Гумите за гуми и креветот за камиони го комплетираат парчето. Совршено во земја за поставување куќа или декор на есенски стил. Карактеристики : Декорација на woodид од дрво собрано обоена и потресена завршница е подготвена да се обеси на димензии на жица : 6 "H x 11,75 " W x 1,75 "D Материјал (и) Дрво дрвен пик на камиони Wallид виси декорација. Бела бела декорација на бела боја. Бела бела декорација на бела Запалената завршница за гроздобер чувство. Рустичното занаетчиство на едно парче го прави совршен за куриран дом. Мерки високи 6 инчи високи за 11,75 инчи ширина за длабочина од 1,75 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едноставно ревитализирајте го вашиот ентериер самостојно со овие стилски панели за ретрокласичен стил

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

Додадете празничен допир на вашиот двор со Божиќниот декор за време „Водечка жица и е лесно да се поста�

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Само диши Оваа инспиративна wallидна скулптура е потсетник да одвоите време и да го сторат токму тоа...

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Создадете зачудувачки визуелен ефект за wallsидови и тавани, направете уникатна табла или завршни врати и

Scroll