Свеж
Ступел Шарена Сина Кактус Растенија Ботанички И Цветни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Шарена Сина Кактус Растенија Ботанички И Цветни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Присуството: Во магацинот
DEN 255.52

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Растение, Кактус, Растение Во Саксии, Цвет, Ботаничка, Шема. Дизајн Од Карен Филдс.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Музејска Квалитетна уметничка репродукција на Платно, Испружена со рака во САД Прилагодено пакување от

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Украсете го вашиот урбан дом со зафатената убавина На Ридот Мармонт Њујорк Тајмс Сликарство Печатење Н�

Музејска Квалитетна уметничка репродукција на Платно, Испружена со рака во САД Прилагодено пакување от

Scroll