Свеж
Браво-Женски Врв На Вратот

Браво-Женски Врв На Вратот

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Очекувајте забава и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Вондервинк потекло браво врвот е изработена во мека поли памук мешавина материјал и стилизирана Со V-вратот и страна пресеци со посебен акцент на форма за вклопуваат дека додворува. На врвот Браво се одликува со нашиот препознатлив Џеб Вондервинк и два дополнителни џебови за доволно складирање, јамка ЗА БАНЏИ И невидлива додатна јамка од три дела, така што никогаш не мора да бидете без најважните работи. Модерен вклопуваат V-Вратот. Два долни џебови, вклучувајќи еден троен џеб со потпис На Wonder Wink со скриен мрежен џеб, банџи јамка со потпис. Скриени 3 дел додаток јамка. Вентилирани страни. Мека поли памучна мешавина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женската Породилна Карго Панталона Со Чудо Е наменета за чиста удобност за идната Мајка Уникатниот диз�

Женскиот лажен врв со чудо е дизајниран да создаде инстант изглед за слабеење што им ласка на сите форми

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил з

Очекувајте функционалност со фигура ласкава, професионален поглед на голема вредност Намигнување Роме

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло Квеб

Очекувајте функционалност со фигура ласкава, професионален поглед на голема вредност Намигнување Роме

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил з

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло Квеб

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил з

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло Квеб

Очекувајте забава и функционалност со професионален поглед на голема вредност Вондервинк потекло чарл

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, врвна ткаенина за истегнувањ�

Scroll