Свеж
Тејлор Кабел Свеќичка Жица Сет-Спиро-Про-Спирала Јадро - Црн Степен Приклучок Чизми-Штекер Стил Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1968-ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ

Тејлор Кабел Свеќичка Жица Сет-Спиро-Про-Спирала Јадро - Црн Степен Приклучок Чизми-Штекер Стил Одговара изберете: 1967-ШЕВРОЛЕТ

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Компатибилен Со Мал Блок chevy®. Овој производ не е создаден или продаден Од Chevy®.; Жиците За Обезбедување Спиро Од 8,0 мм се дизајнирани да обезбедат супериорни перформанси со ненадминат квалитет. Тие се врвен избор меѓу тркачите и ентузијастите со заштита од топлина до 600° F и 65.000 волти диелектрична јачина. Комплетите За Жица Спиро Про од 8,0 мм нудат супериорна заштита од топлина во широк спектар на апликации за улица и патека.Повеќе од 90 години, Производите На Тејлор Кабел се врвен избор на тркачи и ентузијасти за неговата вредност и карактеристики со високи перформанси. Кабелот тејлор е икона за квалитет и задоволство на клиентите на автомобилските перформанси и тркачките пазари. Горди сме што нашите Комплети За Палење палат некои од најбрзите тркачки и улични возила во светот.; 350 оми по нога. Надворешна Силиконска Јакна од 8,0 мм. Силиконското внатрешно јадро обезбедува дополнителна заштита од топлина и супериорна флексибилност во текот на неговиот животен век. Високо проводен нерѓосувачки челик спирала рана јадро. Супериорна супресија НА РФИ / ЕМИ за апликации со ЦД ИЛИ електронски палења, на компјутери, стерео или јама радија. Одговара Изберете : 1967-1971 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 ЦИЛ Л 1968-1969,1971 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 8 ЦИЛ Л 1972.1974 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 8 Цил 5,7 Л 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ Ц10 8 Цил 5,7 Л 1972 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 8 Цил 5,7 Л 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 ЦИЛ 5.7 Л 1966-1967,1969-1971 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 8 ЦИЛ Л 1968-1969,1971 Шевролет Нова 8 ЦИЛ Л 1972 ШЕВРОЛЕТ НОВА 8 ЦИЛ 5 Л 1972-1974 ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО 8 Цил 5.7 Л 1972-1974 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 8 ЦИЛ 5,7 Л 1974 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 ЦИЛ 5,7 Л 1970-1971 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 8 ЦИЛ Л 1973-1974 Шевролет Ц20 8 ЦИЛ 5,7 Л 1972-1974 Шевролет КАПРИС 8 ЦИЛ 6,6 л 1971 шевролет ел камино 8 ЦИЛ Л 1973-1974 Шевролет К20 8 ЦИЛ 5,7 Л 1969 ШЕВРОЛЕТ Ел Камино 8 ЦИЛ Л 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ К10 8 Цил 5,7 Л 1972-1973 ШЕВРОЛЕТ Камаро 8 Цил 5,7 Л 1973 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ карло 8 Цил 5.7 л 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 8 Цил 5.7 Л 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 8 цил 5.7 Л 1973-1974 ШЕВРОЛЕТ Ц30 8 Цил 5.7 Л 1973-1974 ГМЦ Ц1500 8 Цил 5.7 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Комплет Жица За Свеќички Компатибилен со 1987 Чеви Ел Камино 5.0 Л V8 Wire Дијаметар (мм) : 7mmwire Сет Увоз / Домаш

Сиера 1888101 Жица Во Собата, 4.3 Л Избори.Палење Премиум Морски Свеќичка Жица Води Магнетни Потиснување Јад�

Интермотор 55917 K115 Увоз Автомобил Жица Во собата Премиум Жица Во собата и Серпентина Подигање Комплет...

Жиците за Палење од 7 и 8 мм СЕ оценети Со Класа Е Од Класа Ј2031, најквалитетна жица што се користи во индус�

нгк жица сет : 7мм ултраниска отпорност магнетно јадро, жица рана палење кабел со оем или подобро наведен

Дизајнот на овој сет строго ги следи оригиналните спецификации поставени од ОЕ Произведени со Користењ

Патентирана Формулација На Чисто Палто Со Висок Сјај со Силиконска Јакна со висока температура...

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка...

Силата на компанијата лежи во нејзината способност постојано да обезбедува лидерство во индустријата �

Стандардна Моторни Производи Палење Жица Во Собата [Misc.] Жица Во Собата Одговара Изберете : 19962000 ДОЏ КАРА

Дизајнот на овој сет строго ги следи оригиналните спецификации поставени од ОЕ Произведени со Користењ

Жиците за Палење од 7 и 8 мм СЕ оценети Со Класа Е Од Класа Ј2031, најквалитетна жица што се користи во индус�

Нгк Палење Жица Во собата користат метод на градба познат како променлива теренот жица ликвидација да с

Нгк Свеќичка Жица Сет П / Н : 9336 Можете Да зависите ОД нгк за квалитет и сигурност Конструирани од Издржли

Scroll