Свеж
Женски Голем Капацитет Патување Слободно Време Моден Ранец, Каки

Женски Голем Капацитет Патување Слободно Време Моден Ранец, Каки

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Опис : . • Пол : Жени/Девојче. • Материјал : Крпа. • Стил тип : Ранец. * Затворен начин : Патент • . * Стил : Мода, тренд, колеџ • . • Дизајн на шема : Почва. • Применливи сцени : одмор, банкет, спорт, патување, бизнис. * Големина : 31м(Л)x15cm(W)x30cm(H)/12.21(L)x5, 91(W)x11, 81 (H)". * Должина на ременот за рамо : НЕ Е Лесно За ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, Списание, Таблет, Чадор, Телефон, Само Земете Ја Торбата За Да Одите На Шопинг Или Да Патувате Момчиња Ранци За Средно Училиште Кампување Ранец За Мажи. Секојдневен Стил Со Едноставен Цврст Изглед, свеж и Елегантен, Убав Изглед, Убавина. Минималистички Ранец Платно Ранец За Мажи. Има Малку Мирис Од Новата Торба Нормално, Ќе се Распрсне Низ Воздухот. Кожен Мини Ранец Тежок Ранец За Мажи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Спецификации : Пол : Девојки, жени, дамиматеријал : Оксфордзиз : 12.6x7.9x15.8 "Затворање : Zipper Funciotn : суво влажно

Материјал : Изработено од висококвалитетно вегански лежички облоги : дизајниран со луксузен златен тон,

Целосно ватирана ранец на лаптоп со лаптоп џеб во главниот оддел Убаво залепени и ватирани ленти за рам�

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Спецификации : tttt Color : Бела Сива, Бела Виолетова, Бела Зелена, Сива Уцена : Оксфорд Облека : Полиестерt Tbag Г

Оваа мера светска конвертибилна торба / ранец на рамото на Дена е совршена двонасочна торба за да одгова

Внимавајте што сакате, освен ако вашата желба не е за Овој МиниРанец Од Коралин Ќе ви биде мило што го на�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Китефки од пазарот Џојбај.3 ПАРЧИЊА Ранец За Бод

Медиумот „Далстон Кнапск“ е рачно изработен во Италија од стандардната водоотпорна текстилна и ориги�

Оваа издржлива и стилска најлонска торба се одликува со"Биди Убав " на торбичка за пакување со бело маст�

Помладиот ранец е идеален ранец за децата од одделенско училиште да го користат секојдневно или возрас�

Scroll