Свеж
Комплет За Одржување На Подесување На Пијано Иано Тјунер Со Клуч За Куќиште Чекан Гумен Дрвен Челик За Одржување На Пијано Подесување На Пијано

Комплет За Одржување На Подесување На Пијано Иано Тјунер Со Клуч За Куќиште Чекан Гумен Дрвен Челик За Одржување На Пијано Подесување

Присуството: Во магацинот
DEN 1279.84

Комплет За Одржување На Подесување на пијано Иано Тјунер со Клуч За Куќиште Чекан Гумен Дрвен Челик 13 парчиња За Пијано Одржување Пијано висококвалитетен комплет за одржување на подесување на пијано, различни алатки за задоволување на вашите потреби за одржување на пијано. Торбичка за носење, лесна за носење и флексибилна за употреба. Изработени од висококвалитетни материјали, структурни стандарди и одлична изработка. Без разлика дали станува збор за професионален персонал за одржување на пијано или подесување на сопственото пијано, овој сет на алатки може да ви помогне во работата. Цврстата рачка ви помага да одржувате апсолутна контрола при вртење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Приемник За Штипки За Гитара, Лесен За Инсталирање Декоративен Класичен Штипка За Подесување Гитара Пл�

Карактеристики : Професионални запечатени глави за штипки за штипки за електрична акустична гитара 3l3r

Хроматскиот Тјунер GTA4000 е добро прилагоден за гитара, бас, укулеле, мандолина, бањо и слични инструменти.

Scroll