Свеж
Ѕвезда Фланелен Фрли Ќебе Сина И Бела Боја Воздух За Сите Сезони Кауч Троседот Дневна Соба Кралот Големина Климатизација Ќебе

Ѕвезда Фланелен Фрли Ќебе Сина И Бела Боја Воздух За Сите Сезони Кауч Троседот Дневна Соба Кралот Големина Климатизација Ќебе

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиленкасто мазно. Тој е топол, удобен и лесен, што го прави разноврсно ќебе погодно за сите сезони. Тој е совршен придружник за да се гушкате заедно додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, да се опуштите во кревет или да додадете дополнителен слој во студените ноќи и утра. ● Големина И Нега : ние нудиме три големини за избор : 30" × 40 ", 40" × 50 ", 50" × 60 ", 60" × 80 ". Бидејќи може да има некои набори во вакуумското пакување, тоа ќе се врати во нормала по миењето и сушењето. Измијте го одделно во ладна вода и исушете го во тамблер со ниска температура. Не Двоумете се, фрлете ги нашите ќебиња во машината за перење и тие ќе станат помеки по секое чистење!. ● Висококвалитетна и совршена декорација : ова ќебе е изработено од висококвалитетен 100% висококвалитетен Полиестер Од Микрофибер, кој е кадифен, лесен и издржлив. Има прекрасни дезени и цветни текстури, што го прави одличен подарок за вашиот дом! Анти избледување, не пилинг. Додадете допир на текстура во вашиот простор за живеење со ова цветно ќебе. Обезбедува совршени украси и комплименти за вашиот тросед, софа, кревет и дневна соба. Закачете го на канцелариската фотелја за да ја декорирате вашата тинејџерска спална соба Или Универзитетски студентски Дом Ѕвезда Фланелен Фрли Ќебе Сина И Бела Боја Воздух За Сите Сезони Кауч Троседот Дневна Соба Кралот Големина Климатизација Ќебе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Покажете го вашиот тимски дух со овој совет на Сан Антонио Спарс 55 '' x 70 '' во фрлање свила допир од северо�

Ладното Руно Во Боја е едно од најпријатните ќебиња за фрлање наоколу Изработен е од еднобоен, висок куп

Зошто избирате gdake? Достапно во повеќе големини и бои, ова ултрамеко ќебе прави совршен подарок и доаѓа в

Ако сакате закопчување под меки и пријатни ќебиња во текот на ладните временски месеци, ова елегантно ќ�

Уживајте во нов стил оваа сезона со Simply Daisy 50 "X 60 " Explorer Blue Singing Bird Shapt Faw Flahte од нашата фанки џанки колекциј�

Бидете пријатни со нашето меко и топло прилагодено ќебе за фрлање руно шерпа Префект за прекумерно глед

Запуштете се со пријатна топлина и луксузна удобност со ова прекрасно црно бело волк со крзно...

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Throw, црна и сива : Прекрасна ум�

Важна информација Бренд : Nosbeimatery : Flannel Fleece Plush Fabricsize : 30x 40 инчи (75x 100cm) 40 x 50 инчи (100x130cm) 50 x 60 инчи (130x150cm) 60 x 80

Специјализирана за домашни производи, ЈООКАР работи на подобрување на квалитетот на секојдневниот жив�

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

Scroll